1η αγωνιστική (4/10, 16:00)
Αστέρας Πετριτή - Θεσπρωτός 0-0
Σβορώνος - Εορδαϊκός 4-2
Νέα Αρτάκη - ΑΕ Λευκίμμης 3-1
Βατανιακός - Καστοριά 0-2
Κιλελέρ - Φήκη 3-0
Τρίκαλα - Ζάκυνθος 2-2
Αναγέννηση Άρτας - Εθνικός Ν. Κεραμιδίου 0-1
Αστέρας Σταυρού - Μαγνησιακός 0-0
Θύελλα Κατσικάς - Πιερικός 1-1
2η αγωνιστική (17/9, 16:00)
Ζάκυνθος - Αστέρας Σταυρού 2-0
Σβορώνος - Αστέρας Πετριτή 4-0
ΑΕ Λευκίμμης - Κιλελέρ 0-1
Καστοριά - Τρίκαλα 1-4
Φήκη - Αναγέννηση Άρτας 0-2
Θεσπρωτός - Νέα Αρτάκη 0-1
Εορδαϊκός - Βατανιακός 1-2
Εθνικός Ν. Κεραμιδίου - Θύελλα Κατσικάς 1-0
Μαγνησιακός - Πιερικός 0-1
3η αγωνιστική (24/9, 16:00)
Αστέρας Πετριτή - Νέα Αρτάκη 1-0
Βατανιακός - Σβορώνος 1-1
Κιλελέρ - Θεσπρωτός 3-1
Τρίκαλα - Εορδαϊκός 1-1
Αναγέννηση Άρτας - ΑΕ Λευκίμμης 1-0
Αστέρας Σταυρού - Καστοριά 2-0
Θύελλα Κατσικάς - Φήκη 4-1
Πιερικός - Ζάκυνθος 0-0
Μαγνησιακός - Εθνικός Ν. Κεραμιδίου 1-2
4η αγωνιστική (1/10, 16:00)
Ζάκυνθος - Εθνικός Ν. Κεραμιδίου 0-2
Βατανιακός - Αστέρας Πετριτή 0-0
Νέα Αρτάκη - Κιλελέρ 2-0
Σβορώνος - Τρίκαλα 0-2
Θεσπρωτός - Αναγέννηση Άρτας 2-1
Εορδαϊκός - Αστέρας Σταυρού 1-1
ΑΕ Λευκίμμης - Θύελλα Κατσικάς 1-0
Καστοριά - Πιερικός 0-1
Φήκη - Μαγνησιακός 3-0
5η αγωνιστική (7/10, 16:00)
Ζάκυνθος - Φήκη 4-1
Αστέρας Πετριτή - Κιλελέρ 0-1
Μαγνησιακός - ΑΕ Λευκίμμης 0-1
Εθνικός Ν. Κεραμιδίου - Καστοριά 4-1
Τρίκαλα - Βατανιακός 4-0
Αναγέννηση Άρτας - Νέα Αρτάκη 0-0
Αστέρας Σταυρού - Σβορώνος 0-0
Θύελλα Κατσικάς - Θεσπρωτός 1-2
Πιερικός - Εορδαϊκός 1-0
6η αγωνιστική (14/10, 16:00)
Τρίκαλα - Αστέρας Πετριτή 0-1
Κιλελέρ - Αναγέννηση Άρτας 0-1
Βατανιακός - Αστέρας Σταυρού 0-2
Νέα Αρτάκη - Θύελλα Κατσικάς 1-1
Σβορώνος - Πιερικός 2-0
Θεσπρωτός - Μαγνησιακός 2-0
Εορδαϊκός - Εθνικός Ν. Κεραμιδίου 1-0
ΑΕ Λευκίμμης - Ζάκυνθος 1-2
Καστοριά - Φήκη 3-1
7η αγωνιστική (22/10, 16:00)
Αστέρας Πετριτή - Αναγέννηση Άρτας 2-0
Αστέρας Σταυρού - Τρίκαλα 1-0
Θύελλα Κατσικάς - Κιλελέρ 0-0
Πιερικός - Βατανιακός 2-1
Μαγνησιακός - Νέα Αρτάκη 0-2
Εθνικός Ν. Κεραμιδίου - Σβορώνος 1-3
Ζάκυνθος - Θεσπρωτός 4-3
Φήκη - Εορδαϊκός 1-0
Καστοριά - ΑΕ Λευκίμμης 1-1
8η αγωνιστική (29/10, 15:00)
Αστέρας Σταυρού - Αστέρας Πετριτή 2-1
Αναγέννηση Άρτας - Θύελλα Κατσικάς 3-1
Τρίκαλα - Πιερικός 0-0
Κιλελέρ - Μαγνησιακός 3-0 α.α.
Βατανιακός - Εθνικός Ν. Κεραμιδίου 0-2
Νέα Αρτάκη - Ζάκυνθος 1-0
Σβορώνος - Φήκη 2-0
Θεσπρωτός - Καστοριά 0-1
Εορδαϊκός - ΑΕ Λευκίμμης 1-1
9η αγωνιστική (5/11, 15:00)
Αστέρας Πετριτή - Θύελλα Κατσικάς 2-2
Πιερικός - Αστέρας Σταυρού 2-0
Μαγνησιακός - Αναγέννηση Άρτας 0-3 α.α.
Εθνικός Ν. Κεραμιδίου - Τρίκαλα 2-2
Ζάκυνθος - Κιλελέρ 1-1
Φήκη - Βατανιακός 1-2
Καστοριά - Νέα Αρτάκη 0-0
ΑΕ Λευκίμμης - Σβορώνος 0-3
Εορδαϊκός - Θεσπρωτός 3-3
10η αγωνιστική (12/11, 15:00)
Πιερικός - Αστέρας Πετριτή 4-0
Θύελλα Κατσικάς - Μαγνησιακός 3-0 α.α.
Αστέρας Σταυρού - Εθνικός Ν. Κεραμιδίου 1-0
Αναγέννηση Άρτας - Ζάκυνθος 1-0
Τρίκαλα - Φήκη 2-1
Κιλελέρ - Καστοριά 0-1
Βατανιακός - ΑΕ Λευκίμμης 3-2
Νέα Αρτάκη - Εορδαϊκός 3-0
Θεσπρωτός - Σβορώνος 0-3
11η αγωνιστική (19/11, 15:00)
Αστέρας Πετριτή - Μαγνησιακός 3-0 α.α.
Εθνικός Ν. Κεραμιδίου - Πιερικός 2-1
Ζάκυνθος - Θύελλα Κατσικάς 1-0
Φήκη - Αστέρας Σταυρού 0-2
Καστοριά - Αναγέννηση Άρτας 4-0
ΑΕ Λευκίμμης - Τρίκαλα 0-1
Εορδαϊκός - ΑΕ Κιλελέρ 1-0
Θεσπρωτός - Βατανιακός 2-1
Σβορώνος - Νέα Αρτάκη 0-0
12η αγωνιστική (26/11, 15:00)
Εθνικός Ν. Κεραμιδίου - Αστέρας Πετριτή 2-0
Μαγνησιακός - Ζάκυνθος 0-3 α.α.
Πιερικός - Φήκη 5-1
Θύελλα Κατσικάς - Καστοριά 0-2
Αστέρας Σταυρού - ΑΕ Λευκίμμης 3-2
Αναγέννηση Άρτας - Εορδαϊκός 0-2
Τρίκαλα - Θεσπρωτός 2-1
Κιλελέρ - Σβορώνος 1-3
Νέα Αρτάκη - Βατανιακός 1-0
13η αγωνιστική (3/12, 15:00)
Αστέρας Πετριτή - Ζάκυνθος 0-1
Φήκη - Εθνικός Ν. Κεραμιδίου 0-2
Καστοριά - Μαγνησιακός 3-0 α.α.
ΑΕ Λευκίμμης - Πιερικός 0-2
Εορδαϊκός - Θύελλα Κατσικάς 0-2
Θεσπρωτός - Αστέρας Σταυρού 1-2
Σβορώνος - Αναγέννηση Άρτας 2-0
Νέα Αρτάκη - Τρίκαλα 4-2
Βατανιακός - Κιλελέρ 0-0
14η αγωνιστική (10/12, 15:00)
Φήκη - Αστέρας Πετριτή 2-2
Ζάκυνθος - Καστοριά 3-1
Εθνικός Ν. Κεραμιδίου - ΑΕ Λευκίμμης 2-0
Μαγνησιακός - Εορδαϊκός 0-3 α.α.
Πιερικός - Θεσπρωτός 4-0
Θύελλα Κατσικάς - Σβορώνος 0-1
Αστέρας Σταυρού - Νέα Αρτάκη 2-0
Αναγέννηση Άρτας - Βατανιακός 2-2
Κιλελέρ - Τρίκαλα 0-0
15η αγωνιστική (17/12, 15:00)
Αστέρας Πετριτή - Καστοριά 1-0
ΑΕ Λευκίμμης - Φήκη 3-0 α.α.
Εορδαϊκός - Ζάκυνθος 0-0
Θεσπρωτός - Εθνικός Ν. Κεραμιδίου 1-1
Σβορώνος - Μαγνησιακός 3-0 α.α.
Νέα Αρτάκη - Πιερικός 1-0
Βατανιακός - Θύελλα Κατσικάς 0-4
Κιλελέρ - Αστέρας Σταυρού 2-0
Τρίκαλα - Αναγέννηση Άρτας 0-0
16η αγωνιστική (20/12, 15:00)
ΑΕ Λευκίμμης - Αστέρας Πετριτή 1-1
Καστοριά - Εορδαϊκός 0-1
Φήκη - Θεσπρωτός 0-3 α.α.
Ζάκυνθος - Σβορώνος 2-2
Εθνικός Ν. Κεραμιδίου - Νέα Αρτάκη 1-0
Μαγνησιακός - Βατανιακός 0-3 α.α.
Πιερικός - Κιλελέρ 1-0
Θύελλα Κατσικάς - Τρίκαλα 0-0
Αναγέννηση Άρτας - Αστέρας Σταυρού 1-0
17η αγωνιστική (7/1, 15:00)
Αστέρας Πετριτή - Εορδαϊκός 1-0
Θεσπρωτός - ΑΕ Λευκίμμης 1-3
Σβορώνος - Καστοριά 4-2
Νέα Αρτάκη - Φήκη 3-0 α.α.
Βατανιακός - Ζάκυνθος 2-0
Κιλελέρ - Εθνικός Ν. Κεραμιδίου 1-1
Τρίκαλα - Μαγνησιακός 3-0 α.α.
Αναγέννηση Άρτας - Πιερικός 2-1
Αστέρας Σταυρού - Θύελλα Κατσικάς 3-2
18η αγωνιστική (14/1, 15:00)
Θεσπρωτός - Αστέρας Πετριτή 2-0
Εορδαϊκός - Σβορώνος 0-0
ΑΕ Λευκίμμης - Νέα Αρτάκη 4-1
Καστοριά - Βατανιακός 3-3
ΠΟ Φήκης - ΑΕ Κιλελέρ 0-3 α.α.
Ζάκυνθος - Τρίκαλα 0-0
Εθνικός Ν. Κεραμιδίου - Αναγέννηση Άρτας 2-0
Μαγνησιακός - Αστέρας Σταυρού 0-3 α.α.
Πιερικός - Θύελλα Κατσικά 1-1
19η αγωνιστική (21/1, 15:00)
Αστέρας Σταυρού - Ζάκυνθος 1-0
Αστέρας Πετριτή - Σβορώνος 1-2
Κιλελέρ - ΑΕ Λευκίμμης 1-0
Τρίκαλα - Καστοριά 5-1
Αναγέννηση Άρτας - Φήκη 3-0 α.α.
Νέα Αρτάκη - Θεσπρωτός 2-1
Βατανιακός - Εορδαϊκός 1-1
Θύελλα Κατσικάς - Εθνικός Ν. Κεραμιδίου 1-2
Πιερικός - Μαγνησιακός 3-0 α.α.
20η αγωνιστική (28/1, 15:00)
Νέα Αρτάκη - Αστέρας Πετριτή 2-0
Σβορώνος - Βατανιακός 2-1
Θεσπρωτός - Κιλελέρ 2-1
Εορδαϊκός - Τρίκαλα 5-1
ΑΕ Λευκίμμης - Αναγέννηση Άρτας 1-2
Καστοριά - Αστέρας Σταυρού 0-1
Φήκη - Θύελλα Κατσικάς 0-3 α.α.
Ζάκυνθος - Πιερικός 0-0
Εθνικός Ν. Κεραμιδίου - Μαγνησιακός 3-0 α.α.
21η αγωνιστική (4/2, 15:00)
Εθνικός Ν. Κεραμιδίου - Ζάκυνθος 0-1
Αστέρας Πετριτή - Βατανιακός 2-0
Κιλελέρ - Νέα Αρτάκη 0-1
Τρίκαλα - Σβορώνος 1-0
Αναγέννηση Άρτας - Θεσπρωτός 1-0
Αστέρας Σταυρού - Εορδαϊκός 0-2
Θύελλα Κατσικάς - ΑΕ Λευκίμμης 2-1
Πιερικός - Καστοριά 1-1
Μαγνησιακός - Φήκη αποχώρησαν
22η αγωνιστική (11/2, 15:00)
Φήκη - Ζάκυνθος 0-3 α.α.
Κιλελέρ - Αστέρας Πετριτή 2-0
ΑΕ Λευκίμμης - Μαγνησιακός 3-0 α.α.
Καστοριά - Εθνικός Ν. Κεραμιδίου 0-2
Βατανιακός - Τρίκαλα 2-1
Νέα Αρτάκη - Αναγέννηση Άρτας 4-0
Σβορώνος - Αστέρας Σταυρού 2-2
Θεσπρωτός - Θύελλα Κατσικάς 2-0
Εορδαϊκός - Πιερικός 1-0
23η αγωνιστική (18/2, 15:00)
Αστέρας Πετριτή - Τρίκαλα 3-0
Αναγέννηση Άρτας - Κιλελέρ 0-2
Αστέρας Σταυρού - Βατανιακός 5-0
Θύελλα Κατσικάς - Νέα Αρτάκη 1-1
Πιερικός - Σβορώνος 2-0
Μαγνησιακός - Θεσπρωτός 0-3 α.α.
Εθνικός Ν. Κεραμιδίου - Εορδαϊκός 1-0
Ζάκυνθος - ΑΕ Λευκίμμης 1-0
Φήκη - Καστοριά 0-3 α.α.
24η αγωνιστική (25/2, 15:00)
Αναγέννηση Άρτας - Αστέρας Πετριτή 0-1
Τρίκαλα - Αστέρας Σταυρού 1-1
Κιλελέρ - Θύελλα Κατσικά 1-1
Βατανιακός - Πιερικός 0-1
Νέα Αρτάκη - Μαγνησιακός 3-0 α.α.
Σβορώνος - Εθνικός Ν. Κεραμιδίου 0-0
Θεσπρωτός - Ζάκυνθος 2-0
Εορδαϊκός - Φήκη 3-0 α.α.
ΑΕ Λευκίμμης - Καστοριά 1-1
25η αγωνιστική (3/3, 15:00)
Αστέρας Πετριτή - Αστέρας Σταυρού 2-0
Θύελλα Κατσικάς - Αναγέννηση Άρτας 2-0
Πιερικός - Τρίκαλα 2-0
Μαγνησιακός - Κιλελέρ 0-3 α.α.
Εθνικός Ν. Κεραμιδίου - Βατανιακός 3-1
Ζάκυνθος - Νέα Αρτάκη 0-2
Φήκη - Σβορώνος 0-3 α.α.
Καστοριά - Θεσπρωτός 0-1
ΑΕ Λευκίμμης - Εορδαϊκός 0-0
26η αγωνιστική (10/3, 15:00)
Κιλελέρ - Ζάκυνθος 0-0
Βατανιακός - Φήκη 3-0 α.α.
Νέα Αρτάκη - Καστοριά 3-0
Σβορώνος - ΑΕ Λευκίμμης 2-0
Θεσπρωτός - Εορδαϊκός 0-1
Θύελλα Κατσικά - Αστέρας Πετριτή 1-0
Αστέρας Σταυρού - Πιερικός 0-0
Αναγέννηση Άρτας - Μαγνησιακός 3-0 α.α.
Τρίκαλα - Εθνικός Ν. Κεραμιδίου 0-0
27η αγωνιστική (16/3, 15:00)
Αστέρας Πετριτή - Πιερικός 2-1
Μαγνησιακός - Θύελλα Κατσικάς 0-3 α.α.
Εθνικός Ν. Κεραμιδίου - Αστέρας Σταυρού 2-0
Ζάκυνθος - Αναγέννηση Άρτας 1-1
Φήκη - Τρίκαλα 0-3 α.α.
Καστοριά - Κιλελέρ 0-1
ΑΕ Λευκίμμης - Βατανιακός 2-2
Εορδαϊκός - Νέα Αρτάκη 0-2
Σβορώνος - Θεσπρωτός 3-2
28η αγωνιστική (24/3, 15:00)
Μαγνησιακός - Αστέρας Πετριτή 0-3 α.α.
Πιερικός - Εθνικός Ν. Κεραμιδίου 0-2
Θύελλα Κατσικάς - Ζάκυνθος 2-3
Αστέρας Σταυρού - Φήκη 3-0 α.α.
Αναγέννηση Άρτας - Καστοριά 0-0
Τρίκαλα - ΑΕ Λευκίμμης 4-0
ΑΕ Κιλελέρ - Εορδαϊκός 1-1
Βατανιακός - Θεσπρωτός 1-3
Νέα Αρτάκη - Σβορώνος 0-0
29η αγωνιστική (31/3, 16:00)
Αστέρας Πετριτή - Εθνικός Ν. Κεραμιδίου 0-3
Ζάκυνθος - Μαγνησιακός 3-0 α.α.
Φήκη - Πιερικός 0-3 α.α.
Καστοριά - Θύελλα Κατσικάς 0-2
ΑΕ Λευκίμμης - Αστέρας Σταυρού 2-0
Εορδαϊκός - Αναγέννηση Άρτας 1-0
Θεσπρωτός - Τρίκαλα 3-1
Σβορώνος - Κιλελέρ 1-0
Βατανιακός - Νέα Αρτάκη 0-3
30η αγωνιστική (7/4, 16:00)
Ζάκυνθος - Αστέρας Πετριτή 3-0
Εθνικός Ν. Κεραμιδίου - Φήκη 3-0 α.α.
Μαγνησιακός - Καστοριά 0-3 α.α.
Πιερικός - ΑΕ Λευκίμμης 5-0
Θύελλα Κατσικάς - Εορδαϊκός 0-0
Αστέρας Σταυρού - Θεσπρωτός 0-0
Αναγέννηση Άρτας - Σβορώνος 0-0
Τρίκαλα - Νέα Αρτάκη 1-5
Κιλελέρ - Βατανιακός 2-1
31η αγωνιστική (14/4, 16:00)
Αστέρας Πετριτή - Φήκη 3-0 α.α.
Καστοριά - Ζάκυνθος 0-2
ΑΕ Λευκίμμης - Εθνικός Ν. Κεραμιδίου 0-2
Εορδαϊκός - Μαγνησιακός 3-0 α.α.
Θεσπρωτός - Πιερικός 3-1
Σβορώνος - Θύελλα Κατσικά 0-2
Νέα Αρτάκη - Αστέρας Σταυρού 4-1
Βατανιακός - Αναγέννηση Άρτας 1-3
Τρίκαλα - Κιλελέρ 1-0
32η αγωνιστική (20/4, 16:00)
Καστοριά - Αστέρας Πετριτή 0-2
Φήκη - ΑΕ Λευκίμμης 0-3 α.α.
Ζάκυνθος - Εορδαϊκός 1-1
Εθνικός Ν. Κεραμιδίου - Θεσπρωτός 3-2
Μαγνησιακός - Σβορώνος 0-3 α.α.
Πιερικός - Νέα Αρτάκη 2-3
Θύελλα Κατσικάς - Βατανιακός 4-0
Αστέρας Σταυρού - Κιλελέρ 0-1
Αναγέννηση Άρτας - Τρίκαλα 1-0
33η αγωνιστική (24/4, 16:00)
Αστέρας Πετριτή - ΑΕ Λευκίμμης 0-2
Εορδαϊκός - Καστοριά 2-1
Θεσπρωτός - Φήκη 3-0 α.α.
Σβορώνος - Ζάκυνθος 4-1
Νέα Αρτάκη - Εθνικός Ν. Κεραμιδίου 1-1
Βατανιακός - Μαγνησιακός 3-0 α.α.
Κιλελέρ - Πιερικός 2-0
Τρίκαλα - Θύελλα Κατσικάς 2-0
Αστέρας Σταυρού - Αναγέννηση Άρτας 0-2
34η αγωνιστική (28/4, 16:00)
Εορδαϊκός - Αστέρας Πετριτή
ΑΕ Λευκίμμης - Θεσπρωτός
Καστοριά - Σβορώνος
Φήκη - Νέα Αρτάκη 0-3 α.α.
Ζάκυνθος - Βατανιακός (12:00)
Εθνικός Ν. Κεραμιδίου - Κιλελέρ
Μαγνησιακός - Τρίκαλα 0-3 α.α.
Πιερικός - Αναγέννηση Άρτας
Θύελλα Κατσικάς - Αστέρας Σταυρού