Πρόγραμμα

Παιδικό Πρωτάθλημα 2017-2018

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11-12 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ-ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ   0-1

ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ-ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ   8-1

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ-ΑΡΤΑ 2013   2-3

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜ/ΤΣΑΣ-ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ   0-4

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18-19 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ  

ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ-ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ   3-0 α.α.

ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ   1-2

ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜ/ΤΣΑΣ   0-3 α.α.

ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ-ΑΡΤΑ 2013 ΣΑΒΒΑΤΟ   1-1

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 25-26 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ   0-2

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜ/ΤΣΑΣ-ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ   2-3

ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ- ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ   5-1

ΑΡΤΑ 2013-ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ   12-1  

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9-10 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜ/ΤΣΑΣ- ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ   7-0  

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ-ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ   0-2

ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ-ΑΡΤΑ 2013   0-4

ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ-ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ   7-1

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16-17 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ-ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ   0-3

ΑΡΤΑ 2013-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜ/ΤΣΑΣ   2-4

ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ   0-10

ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ-ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ   1-9

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 23 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ  

ΑΡΤΑ 2013-ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ   0-2

ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ-ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ   7-2

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜ/ΤΣΑΣ-ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ   2-3

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ-ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ   4-4

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 5 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ-ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ   1-7

ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ-ΑΡΤΑ 2013   0-5

ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ-ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ   2-2

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜ/ΤΣΑΣ   0-1

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 20-21 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ-ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ   0-3 α.α.

ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ-ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ   1-8

ΑΡΤΑ 2013-ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ   1-2

ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜ/ΤΣΑΣ   2-0

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  3-4 ΦΛΕΒΑΡΗ

ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ-ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 4/2 11.00 ΕΠΣ ΚΕΡΑΜΑΤΕΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ-ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 11.00 ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜ/ΤΣΑΣ-ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 11.00 ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ

ΑΡΤΑ 2013-ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 24/2 ΕΠΣ ΑΡΤΑΣ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3-4 ΜΑΡΤΙΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ-ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ

ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜ/ΤΣΑΣ

ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ-ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ

ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ-ΑΡΤΑ 2013

 

Προπαιδικό Πρωτάθλημα 2017-2018

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 21 OΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ-ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ   5-2

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ-ΑΟΦ   4-1

ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ-ΓΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ   0-7

ΑΡΤΑ 2004-NEA ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΙΩΝ   0-4

ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ-ΑΡΤΑ 2013   0-8

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 4 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΑΟΦ-ΑΡΤΑ 2004   5-1

ΓΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ-ΑΡΤΑ 2013   4-0

ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ   3-5

ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ   0-2

ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ-NEA ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΙΩΝ   1-4

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ   1-5

AΡTA 2013-ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ   10-0

ΑΡΤΑ 2004-ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ   2-5

NEA ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΙΩΝ-ΓΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ   0-6 

ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ-ΑΟΦ (ΓΗΠΕΔΟ Γ. ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ)

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 2 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ-ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ   1-3

ΑΡΤΑ 2013-ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ   3-1

ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ-NEA ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΙΩΝ   2-7

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ-ΑΡΤΑ 2004   4-3

ΓΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ-ΑΟΦ   3-0 α.α.

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ   0-5

NEA ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΙΩΝ-ΑΡΤΑ 2013   0-3

ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ-ΓΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ   1-6

ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ-ΑΟΦ   4-4

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ- ΑΡΤΑ 2004   2-6

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ-ΑΡΤΑ 2004 (Γ. ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ)

ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ-ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ   2-8

ΑΡΤΑ 2013-ΑΟΦ   5-1

NEA ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΙΩΝ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ   3-1

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ-ΓΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ   2-2

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 27 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ (Γ. ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ)

ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ-ΑΡΤΑ 2013   3-11

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ-ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ   2-2

ΑΟΦ-NEA ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΙΩΝ   0-3

ΓΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ-ΑΡΤΑ 2004   7-1

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 24/2 ΔΙΑΣ

ΓΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ-ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ

ΑΡΤΑ 2013-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ 9.30

ΑΡΤΑ 2004-ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ 11.30

NEA ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΙΩΝ-ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ 10.30

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ-ΑΟΦ 12.30

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/3 ΔΙΑΣ

ΡΑΚΟΥΝ-ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ-ΓΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ 12.00  

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ-NEA ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΙΩΝ 11.00

ΑΡΤΑ 2004-ΑΡΤΑ 2013 13.00

ΑΟΦ-ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ 10.00

ΤΕΛΙΚH ΦΑΣΗ 24/3, 31/3 ΚΑΙ 14/4.