Πρόγραμμα

Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΕΣΚΑΒΔΕ Α΄ ΦΑΣΗ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Α’ ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ   84-75
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.   50-71
Α.Λ.Φ.Α. 93’ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ   53-68
Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ   46-58
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ (Β) – Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ   51-73

2η Αγωνιστική

Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ - Α.Λ.Φ.Α. 93'   61-42
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. - Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ   54-63
Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ   92-44
Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ - Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ(Β)   67-55
Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΓΡΙΝΙΟΥ   69-50

3η Αγωνιστική

Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ - Α.Λ.Φ.Α. 93'   66-83
Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ   46-55
Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ(Β) - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.   63-51
Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ - Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ ΑΡΤΑΣ   61-66
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ   47-63

4η Αγωνιστική

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. - Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ   39-79
Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ   69-52
Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ - Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ   54-48
Α.Λ.Φ.Α. 93' - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ   72-35
Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ - Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ(Β)   89-55

5η Αγωνιστική

Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ - Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ ΑΡΤΑΣ   74-58
ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ - Α.Λ.Φ.Α. 93'   61-60
Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ(Β) - Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ   60-75
Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. (20/11, 20:15)
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ (23/12, 18:00)

6η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

26/11/2017

14:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Α.Λ.Φ.Α. 93’ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ(Β)

 

26/11/2017

16:00

ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ

 

25/11/2017

20:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΗΓΑΣΟΣ_ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ

 

25/11/2017

17:00

ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

 

26/11/2017

14:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.

 

7η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

3/12/2017

17:00

ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ(Β) – Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ

 

3/12/2017

14:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ_ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

 

2/12/2017

16:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ

 

2ή3/12/2017

18:00

ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Λ.Φ.Α. 93’

 

2/12/2017

18:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

 

8η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

10/12/2017

14:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΗΓΑΣΟΣ_ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ(Β)

 

10/12/2017

14:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ

 

10/12/2017

16:00

ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

 

9/12/2017

18:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Α.Λ.Φ.Α. 93’ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.

 

9/12/2017

17:00

ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ

 

9η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

17/12/2017

17:00

ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ(Β) – Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ

 

16/12/2017

18:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

 

16/12/2017

18:00

ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΠΗΓΑΣΟΣ_ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

 

16/12/2017

16:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ

 

17/12/2017

14:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Λ.Φ.Α. 93’

 

B’ ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

14/1/2018

18:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ(Β)

 

13/1/2018

18:00

ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ

 

13/1/2018

20:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – ΠΗΓΑΣΟΣ_ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

 

14/1/2018

14:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ

 

13/1/2018

17:00

ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Λ.Φ.Α. 93’

 

2η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

21/1/2018

17:00

ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ(Β) – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

 

21/1/2018

14:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.

 

21/1/2018

14:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΗΓΑΣΟΣ_ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ

 

21/1/2018

16:00

ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

 

20/1/2018

16:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Α.Λ.Φ.Α. 93’ – Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ

 

3η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

28/1/2018

14:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ(Β)

 

28/1/2018

14:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ

 

27/1/2018

17:00

ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ_ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

 

27/1/2018

18:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Α.Λ.Φ.Α. 93’ – Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ

 

27/1/2018

18:00

ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ

 

4η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

4/2/2018

17:00

ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ(Β) – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ

 

4/2/2018

14:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

 

3/2/2018

20:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΗΓΑΣΟΣ_ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – Α.Λ.Φ.Α. 93’

 

3/2/2018

18:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ – Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ

 

3/2/2018

18:00

ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.

 

5η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

10/2/2018

17:00

ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ(Β)

 

10/2/2018

16:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Α.Λ.Φ.Α. 93’ – Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ

 

10/2/2018

16:00

ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ_ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

 

10/2/2018

18:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ

 

11/2/2018

14:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

 

6η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

25/2/2018

17:00

ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ(Β) – Α.Λ.Φ.Α. 93’

 

25/2/2018

14:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ

 

24/2/2018

20:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ_ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

 

24/2/2018

18:00

ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

 

24/2/2018

18:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ

 

7η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

3/3/2018

16:00

ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ(Β)

 

3/3/2018

20:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΗΓΑΣΟΣ_ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ

 

4/3/2018

14:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ

 

3/3/2018

18:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Α.Λ.Φ.Α. 93’ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

 

3/3/2018

17:00

ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.

 

8η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

11/3/2018

17:00

ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ(Β) – ΠΗΓΑΣΟΣ_ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

 

10/3/2018

18:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ – Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ

 

10/3/2018

18:00

ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Γ.Ο. ΓΡ.ΛΙΑΚΑΤΑΣ

 

10/3/2018

16:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Α.Λ.Φ.Α. 93’

 

11/3/2018

14:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

 

9η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

18/3/2018

14:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ(Β)

 

17/3/2018

17:00

ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ

 

18/3/2018

14:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΗΓΑΣΟΣ_ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

 

17/3/2018

16:00

ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.

 

17/3/2018

18:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Α.Λ.Φ.Α. 93’ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ

 

 

Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΕΣΚΑΒΔΕ Α΄ ΦΑΣΗ – B’ ΟΜΙΛΟΣ

Α’ ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ   71-62
ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ   72-55
Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ   47-92
Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ.   60-54
ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ   61-84

2η Αγωνιστική

Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ   72-44
Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ - Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ   68-66
Α.Σ. ΙΟΝΙΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.   61-67
Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ - Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ   66-38
Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ   89-68

3η Αγωνιστική

Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ - ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.   αναβλήθηκε
Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ   41-83
Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ - Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ   47-83
Α.Σ. ΙΟΝΙΟΣ - Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ   70-56
ΘΡΥΛΟΣ - Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ   88-64

4η Αγωνιστική

ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. - ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ   66-58
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ   93-39
Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ - Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ   57-77
Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ - Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ   73-50
Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ - Α.Σ. ΙΟΝΙΟΣ   80-65

5η Αγωνιστική

Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ   38-88
ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ   64-48
Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ - Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ   52-47
Α.Σ. ΙΟΝΙΟΣ - Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ   56-95
Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.   80-49

6η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

25/11/2017

16:00

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ

 

25/11/2017

17:00

ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ

 

26/11/2017

14:30

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ.

 

26/11/2017

12:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ

 

26/11/2017

17:00

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ

 

 

7η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

3/12/2017

12:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

 

2/12/2017

20:00

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

3/12/2017

15:00

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ. – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ

 

2/12/2017

18:00

ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ

Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.

 

3/12/2017

12:00

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ

 

 

8η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

10/12/2017

20:00

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ

 

10/12/2017

12:30

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – Α.Σ. ΙΟΝΙΟΣ

 

9/12/2017

17:00

ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ

 

9/12/2017

16:00

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ

 

10/12/2017

12:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ

 

 

9η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

17/12/2017

12:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ

 

17/12/2017

15:00

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ. – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ

 

16/12/2017

18:00

ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ

Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

17/12/2017

19:30

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

 

16/12/2017

15:30

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.

 

 

B’ ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

13ή14/1/2018

 

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ. – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ

 

13/1/2018

18:00

ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ

Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ

 

14/1/2018

14:00

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

13/1/2018

15:30

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

 

14/1/2018

12:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.

 

 

2η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

21/1/2018

12:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ

 

21/1/2018

15:00

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ

 

21/1/2018

20:00

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ

 

20/1/2018

17:00

ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ

 

20ή21/1/2018

 

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Α.Σ. ΙΟΝΙΟΣ

 

 

3η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

28/1/2018

14:30

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ

 

27/1/2018

20:00

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ

 

28/1/2018

12:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

27ή28/1/2018

 

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

 

27/1/2018

18:00

ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ

Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ

 

 

4η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

4/2/2018

12:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ

 

4/2/2018

17:00

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ

 

4/2/2018

14:30

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.

 

3ή4/2/2018

 

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ. – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

 

3/2/2018

18:00

ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ

Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ

 

 

5η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

11/2/2018

12:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ

 

10ή11/2/2018

 

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ

 

10/2/2018

17:00

ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

11/2/2018

14:00

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ.

 

10/2/2018

17:00

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ

 

 

6η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

25/2/2018

12:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.

 

24/2/2018

18:00

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

 

24ή25/2/2018

 

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ. – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

24/2/2018

18:00

ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ

Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ

 

25/2/2018

15:00

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ

 

 

7η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

 

Σκορ

3/3/2018

17:00

ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ

 

3/3/2018

15:30

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ

 

4/3/2018

14:00

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Σ. ΙΟΝΙΟΣ

 

3ή4/3/2018

 

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ

 

4/3/2018

12:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ

 

 

8η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

11/3/2018

12:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

10ή11/3/2018

 

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ. – Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ

 

10/3/2018

18:00

ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ

Κ.Α.Ε.ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

 

11/3/2018

15:00

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.

 

10/3/2018

15:00

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ

 

 

9η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

17/3/2018

15:30

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ

 

18/3/2018

12:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ.

 

17/3/2018

20:00

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ

 

17/3/2018

17:00

ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ

 

17ή18/3/2018

 

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ