Πρόγραμμα

PLAY-OFFS B’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ Ε.Σ.Κ.Α.Β.Δ.Ε.

Α’ ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκόρ

2/4/2017

19:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ

67-53

2/4/2017

13:00

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ. – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ(Β)

56-64

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκόρ

19/4/2017

16:00

ΔΑΚ ΔΕΥΚΑΔΑΣ

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ(Β) -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

63-61

8/4/2017

14:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ.

69-52

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκόρ

23/4/2017

16:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ.

75-52

23/4/2017

19:00

ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ(Β) – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ

68-48

 

Β’ ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκόρ

30/4/2017

14:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

52-72

30/4/2017

17:00

ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ(Β) – ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ.

66-52

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκόρ

6/5/2017

17:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΓΡΙΝΙΟΥ–ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ(Β)

41-44

7/5/2017

16:00

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ. – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ

91-56

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκόρ

13/5/2017

15:00

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ. – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

73-57

13/5/2017

16:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ(Β)

62-54

 

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΑΝΔΡΩΝ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Α’ ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

23/10/2016

16:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ 2006’

79-56 

22/10/2016

15:30

ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ

ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ Α.Γ.Ο. – Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ

72-37

23/10/2016

14:00

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Α.Σ. ΙΟΝΙΟΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β)

69-58

23/10/2016

15:30

ΚΛ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

61-69

ΡΕΠΩ : Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

2η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

30/10/2016

15:00

ΚΛ. ΦΙΛΙΑΤΩΝ

Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ 2006’ – Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

51-58 

30/10/2016

15:00

ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ

Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ

37-76 

30/10/2016

14:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) – ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ Α.Γ.Ο.

59-50

30/10/2016

14:00

ΓΥΜΝ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – Α.Σ. ΙΟΝΙΟΣ

72-84 

ΡΕΠΩ : ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

3η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

6/11/2016

17:30

ΓΥΜΝ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ

66- 45 

6/11/2016

14:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β)

 73- 54

6/11/2016

15:30

ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ

ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ Α.Γ.Ο. – Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

 72 -76

6/11/2016

18:00

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Α.Σ. ΙΟΝΙΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

20-0(α.α) 

ΡΕΠΩ : Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ 2006’

4η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

13/11/2016

14:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) – Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

67-56

13/11/2016

17:00

ΓΥΜΝ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ

71-84

13/11/2016

15:30

ΚΛ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ Α.Γ.Ο.

59-65

13/11/2016

15:00

ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ

Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ – Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ 2006’

47-92

ΡΕΠΩ : Α.Σ. ΙΟΝΙΟΣ

 5η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

20/11/2016

17:30

ΓΥΜΝ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

72-74

20/11/2016

14:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

83-59

20/11/2016

15:30

ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ

ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ Α.Γ.Ο. – Α.Σ. ΙΟΝΙΟΣ

58-71

20/11/2016

15:00

ΚΛ. ΦΙΛΙΑΤΩΝ

Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ 2006’ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β)

74-71

ΡΕΠΩ : Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ

6η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

27/11/2016

15:30

ΚΛ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

51-57

27/11/2016

16:00

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Α.Σ. ΙΟΝΙΟΣ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ

62-79

27/11/2016

17:00

ΓΥΜΝ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ 2006’

81-64

27/11/2016

14:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) – Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ

67-27

ΡΕΠΩ : ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ Α.Γ.Ο.

7η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

8/1/2016

17:30

ΓΥΜΝ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – Α.Σ. ΙΟΝΙΟΣ

62-71

4/12/2016

14:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ Α.Γ.Ο.

82-67

4/12/2016

15:00

ΚΛ. ΦΙΛΙΑΤΩΝ

Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ 2006’ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

81-52

4/12/2016

15:30

ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ

Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ – Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

46-59

ΡΕΠΩ : Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β)

8η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

11/12/2016

17:00

ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ

ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ Α.Γ.Ο. – Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

80-69

11/12/2016

14:00

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Α.Σ.ΙΟΝΙΟΣ – Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ 2006’

105-37

11/12/2016

15:30

ΚΛ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ

67-44

11/12/2016

15:00

ΓΥΜΝ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β)

87-82

ΡΕΠΩ : Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ

9η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

18/12/2016

17:30

ΓΥΜΝ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ

58-77

18/12/2016

15:00

ΚΛ. ΦΙΛΙΑΤΩΝ

Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ 2006’ – ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ Α.Γ.Ο.

62-67

18/12/2016

15:30

ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ

Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ – Α.Σ. ΙΟΝΙΟΣ

35-68

18/12/2016

14:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

61-70

ΡΕΠΩ : Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

 

B’ ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

15/1/2017

15:00

ΚΛ. ΦΙΛΙΑΤΩΝ

Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ 2006’ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ

71-78

15/1/2017

15:00

ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ

Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ – ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ Α.Γ.Ο.

56-63

15/1/2017

14:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) – Α.Σ. ΙΟΝΙΟΣ

64-65

15/1/2017

17:00

ΓΥΜΝ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

64-66

ΡΕΠΩ : Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

 2η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

22/1/2017

14:30

ΓΥΜΝ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ 2006’

76-73

22/1/2017

14:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ

86-55

22/1/2017

15:30

ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ

ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ Α.Γ.Ο. – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β)

52-64

22/1/2017

14:00

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Α.Σ. ΙΟΝΙΟΣ – Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

93-70

ΡΕΠΩ : ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

3η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

29/1/2017

15:00

ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ

Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ – Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

70-64

29/1/2017

14:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ

50-58

29/1/2017

14:30

ΓΥΜΝ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ Α.Γ.Ο.

56-40

29/1/2017

14:30

ΚΛ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Σ. ΙΟΝΙΟΣ

48-68

ΡΕΠΩ : Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ 2006’

4η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

5/2/2017

14:30

ΓΥΜΝ.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β)

60-53

5/2/2017

14:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

99-53

5/2/2017

15:30

ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ

ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ Α.Γ.Ο. – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

55-50

5/2/2017

15:00

ΚΛ. ΦΙΛΙΑΤΩΝ

Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ 2006’ – Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ

69-53

ΡΕΠΩ : Α.Σ. ΙΟΝΙΟΣ

5η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

12/2/2017

14:30

ΓΥΜΝ.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

61-66

12/2/2017

15:30

ΚΛ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ

38-84

12/2/2017

14:00

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Α.Σ. ΙΟΝΙΟΣ – ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ Α.Γ.Ο.

75-54

11/2/2017

14:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) – Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ 2006’

74-56

ΡΕΠΩ : Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ

6η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

19/2/2017

14:30

ΓΥΜΝ.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

63-69

19/2/2017

14:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Α.Σ. ΙΟΝΙΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

83-71

19/2/2017

15:00

ΚΛ. ΦΙΛΙΑΤΩΝ

Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ 2006’ – Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

87-61

19/2/2017

15:30

ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ

Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β)

47-57

ΡΕΠΩ : ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ Α.Γ.Ο.

7η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

5/3/2017

16:00

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Α.Σ. ΙΟΝΙΟΣ – Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

52-43

4/3/2017

16:00

ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ

ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ Α.Γ.Ο. – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ

56-81

5/3/2017

15:30

ΚΛ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ 2006’

72-65

5/3/2017

14:30

ΓΥΜΝ.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ

79-60

ΡΕΠΩ : Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β)

8η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

12/3/2017

14:30

ΓΥΜΝ.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ Α.Γ.Ο.

81-64

12/3/2017

15:00

ΚΛ. ΦΙΛΙΑΤΩΝ

Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ 2006’ – Α.Σ. ΙΟΝΙΟΣ

53-57

12/3/2017

15:00

ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ

Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

46-63

12/3/2017

14:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) – Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

65-75

ΡΕΠΩ : Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ

9η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

19/3/2017

20:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

92-71

19/3/2017

15:00

ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ

ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ Α.Γ.Ο. – Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ 2006’

74-64

19/3/2017

15:00

ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Α.Σ. ΙΟΝΙΟΣ – Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ

20-0

19/3/2017

12:00

ΚΛ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β)

42-47

ΡΕΠΩ : Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ