Πρόγραμμα Α' ΕΠΣ Άρτας 2017-18

1η αγωνιστική 23/9/2017 ΩΡΑ 17.00

ΑΟ Φιλοθεής - ΑΕ Καμπής   1-4

ΑΟ Φλωριάδας - ΑΟΚ Τζουμέρκων   6-0

Απόλλων Γλυκορίζου - ΑΕ Μενιδίου   2-1

Αχιλλέας Νεοχωρίου - Ηρόδοτος Καλογερικού   0-3

ΠΑΣ Ανέζα - Νίκη Καλαμιάς   0-1

Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα - ΑΕΜ Μέλισσα   0-3

Φιλέλληνες Πέτα - Προοδευτική Γραμμενίτσας   2-0

ΑΕ Ξηροβουνίου - Δόξα Άρτας   0-0

2η αγωνιστική 30/9/2017 ΩΡΑ 17.00

ΑΟ Φλωριάδας - ΑΟ Φιλοθεής   5-0

ΑΕ Καμπής - Απόλλων Γλυκορίζου   1-1

ΑΟΚ Τζουμέρκων - Αχιλλέας Νεοχωρίου   1-3

ΑΕ Μενιδίου - ΠΑΣ Ανέζα   1-2

Ηρόδοτος Καλογερικού - Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα   4-1

Νίκη Καλαμιάς - Φιλέλληνες Πέτα   1-0

ΑΕΜ Μέλισσα - Δόξα Άρτας   1-0

Προοδευτική Γραμμενίτσας - ΑΕ Ξηροβουνίου   0-2

3η αγωνιστική 7/10/2017 ΩΡΑ 16.00

ΑΟ Φιλοθεής - Απόλλων Γλυκορίζου   2-0

Αχιλλέας Νεοχωρίου - ΑΟ Φλωριάδας   0-5

ΠΑΣ Ανέζα - ΑΕ Καμπής   1-2

Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα - ΑΟΚ Τζουμέρκων   0-1

Φιλέλληνες Πέτα - ΑΕ Μενιδίου   3-0

Δόξα Άρτας - Ηρόδοτος Καλογερικού   1-1

ΑΕ Ξηροβουνίου - Νίκη Καλαμιάς   0-1

ΑΕΜ Μέλισσα - Προοδευτική Γραμμενίτσας   4-2

4η αγωνιστική 14/10/2017 ΩΡΑ 16.00

Αχιλλέας Νεοχωρίου - ΑΟ Φιλοθεής   1-2

Απόλλων Γλυκορίζου - ΠΑΣ Ανέζα   4-1

ΑΟ Φλωριάδας - Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα   6-0

ΑΕ Καμπής - Φιλέλληνες Πέτα   2-0

ΑΟΚ Τζουμέρκων - Δόξα Άρτας   0-4

ΑΕ Μενιδίου - ΑΕ Ξηροβουνίου   1-4

Ηρόδοτος Καλογερικού - Προοδευτική Γραμμενίτσας   2-0

Νίκη Καλαμιάς - ΑΕΜ Μέλισσα   3-4

5η αγωνιστική 21/10/2017 ΩΡΑ 16.00

ΑΟ Φιλοθεής - ΠΑΣ Ανέζα   2-3

Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα - Αχιλλέας Νεοχωρίου   1-2

Φιλέλληνες Πέτα - Απόλλων Γλυκορίζου   1-1

Δόξα Άρτας - ΑΟ Φλωριάδας   0-3

ΑΕ Ξηροβουνίου - ΑΕ Καμπής   2-0

Προοδευτική Γραμμενίτσας - ΑΟΚ Τζουμέρκων   3-0

ΑΕΜ Μέλισσα - ΑΕ Μενιδίου   3-0

Ηρόδοτος Καλογερικού - Νίκη Καλαμιάς   0-0

6η αγωνιστική 28/10/2017 ΩΡΑ 15.00

Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα - ΑΟ Φιλοθέης   1-2

ΠΑΣ Ανέζα - Φιλέλληνες Πέτα   0-0

Αχιλλέας Νεοχωρίου - Δόξα Άρτας   2-1

Απόλλων Γλυκορίζου - ΑΕ Ξηροβουνίου   0-1

ΑΟ Φλωριάδας - Προοδευτική Γραμμενίτσας   3-0

ΑΕ Καμπής - ΑΕΜ Μέλισσα   1-1

ΑΟΚ Τζουμέρκων - Νίκη Καλαμιάς   2-0

ΑΕ Μενιδίου - Ηρόδοτος Καλογερικού   2-1

7η αγωνιστική 4/11/2017 ΩΡΑ 15.00

ΑΟ Φιλοθέης - Φιλέλληνες Πέτα   0-1

Δόξα Άρτας - Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα   2-1

ΑΕ Ξηροβουνίου - ΠΑΣ Ανέζα   2-0

Προοδευτική Γραμμενίτσας - Αχιλλέας Νεοχωρίου   0-0

ΑΕΜ Μέλισσα - Απόλλων Γλυκορίζου   0-0

Νίκη Καλαμιάς - ΑΟ Φλωριάδας   0-2

Ηρόδοτος Καλογερικού - ΑΕ Καμπής   2-1

ΑΟΚ Τζουμέρκων - ΑΕ Μενιδίου   1-1

8η αγωνιστική 11/11/2017 ΩΡΑ 15.00

Δόξα Άρτας - ΑΟ Φιλοθέης   2-3

Φιλέλληνες Πέτα - ΑΕ Ξηροβουνίου   1-4

Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα - Προοδευτική Γραμμενίτσας   0-3

ΠΑΣ Ανέζα - ΑΕΜ Μέλισσα   1-2

Αχιλλέας Νεοχωρίου - Νίκη Καλαμιάς   1-1

Απόλλων Γλυκορίζου - Ηρόδοτος Καλογερικού   3-1

ΑΟ Φλωριάδας - ΑΕ Μενιδίου   5-0

ΑΕ Καμπής - ΑΟΚ Τζουμέρκων   7-0

9η αγωνιστική 15/11/2017 ΩΡΑ 15.15

ΑΟ Φιλοθέης - ΑΕ Ξηροβουνίου   0-5

Προοδευτική Γραμμενίτσας - Δόξα Άρτας   4-0

ΑΕΜ Μέλισσα - Φιλέλληνες Πέτα   3-0

Νίκη Καλαμιάς - Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα   4-0

Ηρόδοτος Καλογερικού - ΠΑΣ Ανέζα   2-1

ΑΕ Μενιδίου - Αχιλλέας Νεοχωρίου   5-3

ΑΟΚ Τζουμέρκων - Απόλλων Γλυκορίζου   0-5

ΑΕ Καμπής - ΑΟ Φλωριάδας   1-4

10η αγωνιστική 18/11/2017 ΩΡΑ 15.00

Προοδευτική Γραμμενίτσας - ΑΟ Φιλοθέης   2-4

ΑΕ Ξηροβουνίου - ΑΕΜ Μέλισσα   1-2

Δόξα Άρτας - Νίκη Καλαμιάς   1-1

Φιλέλληνες Πέτα - Ηρόδοτος Καλογερικού   2-0

Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα - ΑΕ Μενιδίου   0-2

ΠΑΣ Ανέζα - ΑΟΚ Τζουμέρκων   5-0

Αχιλλέας Νεοχωρίου - ΑΕ Καμπής   2-2

Απόλλων Γλυκορίζου - ΑΟ Φλωριάδας   0-1

11η αγωνιστική 25/11/2017 ΩΡΑ 15.00

ΑΟ Φιλοθέης - ΑΕΜ Μέλισσα   1-0

Νίκη Καλαμιάς - Προοδευτική Γραμμενίτσας   3-0

Ηρόδοτος Καλογερικού - ΑΕ Ξηροβουνίου   1-3

ΑΕ Μενιδίου - Δόξα Άρτας   1-5

ΑΟΚ Τζουμέρκων - Φιλέλληνες Πέτα   0-4

ΑΕ Καμπής - Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα   5-1

ΑΟ Φλωριάδας - ΠΑΣ Ανέζα   3-0

Απόλλων Γλυκορίζου - Αχιλλέας Νεοχωρίου   5-1

12η αγωνιστική 2/12/2017 ΩΡΑ 15.00

Νίκη Καλαμιάς - ΑΟ Φιλοθέης   1-1

ΑΕΜ Μέλισσα - Ηρόδοτος Καλογερικού   4-0

Προοδευτική Γραμμενίτσας - ΑΕ Μενιδίου   3-1

ΑΕ Ξηροβουνίου - ΑΟΚ Τζουμέρκων   6-0

Δόξα Άρτας - ΑΕ Καμπής   0-2

Φιλέλληνες Πέτα - ΑΟ Φλωριάδας   0-1

Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα - Απόλλων Γλυκορίζου   1-4

ΠΑΣ Ανέζα - Αχιλλέας Νεοχωρίου   3-4

13η αγωνιστική 9/12/2017 ΩΡΑ 15.00

ΑΟ Φιλοθέης - Ηρόδοτος Καλογερικού   2-1

ΑΕ Μενιδίου - Νίκη Καλαμιάς   1-1

ΑΟΚ Τζουμέρκων - ΑΕΜ Μέλισσα   0-6

ΑΕ Καμπής - Προοδευτική Γραμμενίτσας   1-2

ΑΟ Φλωριάδας - ΑΕ Ξηροβουνίου   1-0

Απόλλων Γλυκορίζου - Δόξα Άρτας   3-3

Αχιλλέας Νεοχωρίου - Φιλέλληνες Πέτα   0-4

ΠΑΣ Ανέζα - Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα   4-0

14η αγωνιστική 13/12/2017 ΩΡΑ 15.15

ΑΕ Μενιδίου - ΑΟ Φιλοθέης   1-2

Ηρόδοτος Καλογερικού - ΑΟΚ Τζουμέρκων   8-1

Νίκη Καλαμιάς - ΑΕ Καμπής   1-1

ΑΕΜ Μέλισσα - ΑΟ Φλωριάδας   2-2

Προοδευτική Γραμμενίτσας - Απόλλων Γλυκορίζου   1-1

ΑΕ Ξηροβουνίου - Αχιλλέας Νεοχωρίου   0-0

Δόξα Άρτας - ΠΑΣ Ανέζα   1-2

Φιλέλληνες Πέτα - Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα   2-1

15η αγωνιστική 16/12/2017 ΩΡΑ 15.00

ΑΟ Φιλοθέης - ΑΟΚ Τζουμέρκων   6-0

ΑΕ Καμπής - ΑΕ Μενιδίου   1-0

ΑΟ Φλωριάδας - Ηρόδοτος Καλογερικού   5-0

Απόλλων Γλυκορίζου - Νίκη Καλαμιάς   5-0

Αχιλλέας Νεοχωρίου - ΑΕΜ Μέλισσα   3-3

ΠΑΣ Ανέζα - Προοδευτική Γραμμενίτσας   1-0

Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα - ΑΕ Ξηροβουνίου   1-3

Φιλέλληνες Πέτα - Δόξα Άρτας   4-1

16η αγωνιστική 6/1/2018 ΩΡΑ 15.00

ΑΕ Καμπής - ΑΟ Φιλοθεής   2-1

ΑΟΚ Τζουμέρκων - ΑΟ Φλωριάδας   0-6

ΑΕ Μενιδίου - Απόλλων Γλυκορίζου   0-1

Ηρόδοτος Καλογερικού - Αχιλλέας Νεοχωρίου   1-1

Νίκη Καλαμιάς - ΠΑΣ Ανέζα   0-1

ΑΕΜ Μέλισσα - Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα   4-0

Προοδευτική Γραμμενίτσας - Φιλέλληνες Πέτα   0-2

Δόξα Άρτας - ΑΕ Ξηροβουνίου   0-0

17η αγωνιστική 13/1/2018 ΩΡΑ 15.00

ΑΟ Φιλοθεής - ΑΟ Φλωριάδας   0-1

Απόλλων Γλυκορίζου - ΑΕ Καμπής   0-1

Αχιλλέας Νεοχωρίου - ΑΟΚ Τζουμέρκων   3-3

ΠΑΣ Ανέζα - ΑΕ Μενιδίου   3-2

Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα - Ηρόδοτος Καλογερικού   0-1

Φιλέλληνες Πέτα - Νίκη Καλαμιάς   2-0

Δόξα Άρτας - ΑΕΜ Μέλισσα   1-0

ΑΕ Ξηροβουνίου - Προοδευτική Γραμμενίτσας   5-1

18η αγωνιστική 20/1/2018 ΩΡΑ 15.00

Απόλλων Γλυκορίζου - ΑΟ Φιλοθεής   1-0

ΑΟ Φλωριάδας - Αχιλλέας Νεοχωρίου   2-1

ΑΕ Καμπής - ΠΑΣ Ανέζα   0-0

ΑΟΚ Τζουμέρκων - Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα   1-5

ΑΕ Μενιδίου - Φιλέλληνες Πέτα   0-3

Ηρόδοτος Καλογερικού - Δόξα Άρτας   2-1

Νίκη Καλαμιάς - ΑΕ Ξηροβουνίου   0-1

Προοδευτική Γραμμενίτσας - ΑΕΜ Μέλισσα   1-5

19η αγωνιστική 27/1/2018 ΩΡΑ 15.00

ΑΟ Φιλοθεής - Αχιλλέας Νεοχωρίου   2-2

ΠΑΣ Ανέζα - Απόλλων Γλυκορίζου   3-1

Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα - ΑΟ Φλωριάδας   0-2

Φιλέλληνες Πέτα - ΑΕ Καμπής   0-0

Δόξα Άρτας - ΑΟΚ Τζουμέρκων   3-1

ΑΕ Ξηροβουνίου - ΑΕ Μενιδίου   3-1

Προοδευτική Γραμμενίτσας - Ηρόδοτος Καλογερικού   2-1

ΑΕΜ Μέλισσα - Νίκη Καλαμιάς   3-1

20η αγωνιστική 3/2/2018 ΩΡΑ 15.00

ΠΑΣ Ανέζα - ΑΟ Φιλοθεής   1-2

Αχιλλέας Νεοχωρίου - Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα   2-2

Απόλλων Γλυκορίζου - Φιλέλληνες Πέτα   1-1

ΑΟ Φλωριάδας - Δόξα Άρτας   2-1

Αχιλλέας Νεοχωρίου - Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα   2-2

ΑΟΚ Τζουμέρκων - Προοδευτική Γραμμενίτσας   1-5

ΑΕ Μενιδίου - ΑΕΜ Μέλισσα   1-0

Νίκη Καλαμιάς - Ηρόδοτος Καλογερικού   2-0

21η αγωνιστική 10/2/2018 ΩΡΑ 15.00

ΑΟ Φιλοθέης - Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα   5-1

Φιλέλληνες Πέτα - ΠΑΣ Ανέζα   3-1

Δόξα Άρτας - Αχιλλέας Νεοχωρίου   3-0

ΑΕ Ξηροβουνίου - Απόλλων Γλυκορίζου   1-1

Προοδευτική Γραμμενίτσας - ΑΟ Φλωριάδας   0-2

ΑΕΜ Μέλισσα - ΑΕ Καμπής   3-4

Νίκη Καλαμιάς - ΑΟΚ Τζουμέρκων   3-0

Ηρόδοτος Καλογερικού - ΑΕ Μενιδίου   2-1

22η αγωνιστική 24/2/2018 ΩΡΑ 15.00

Φιλέλληνες Πέτα - ΑΟ Φιλοθέης

Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα - Δόξα Άρτας

ΠΑΣ Ανέζα - ΑΕ Ξηροβουνίου

Αχιλλέας Νεοχωρίου - Προοδευτική Γραμμενίτσας

Απόλλων Γλυκορίζου - ΑΕΜ Μέλισσα

ΑΟ Φλωριάδας - Νίκη Καλαμιάς

ΑΕ Καμπής - Ηρόδοτος Καλογερικού

ΑΕ Μενιδίου - ΑΟΚ Τζουμέρκων

23η αγωνιστική 3/3/2018 ΩΡΑ 15.30

ΑΟ Φιλοθέης - Δόξα Άρτας

ΑΕ Ξηροβουνίου - Φιλέλληνες Πέτα

Προοδευτική Γραμμενίτσας - Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα

ΑΕΜ Μέλισσα - ΠΑΣ Ανέζα

Νίκη Καλαμιάς - Αχιλλέας Νεοχωρίου

Ηρόδοτος Καλογερικού - Απόλλων Γλυκορίζου

ΑΕ Μενιδίου - ΑΟ Φλωριάδας

ΑΟΚ Τζουμέρκων - ΑΕ Καμπής

24η αγωνιστική 10/3/2018 ΩΡΑ 15.30

ΑΕ Ξηροβουνίου - ΑΟ Φιλοθέης

Δόξα Άρτας - Προοδευτική Γραμμενίτσας

Φιλέλληνες Πέτα - ΑΕΜ Μέλισσα

Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα - Νίκη Καλαμιάς

ΠΑΣ Ανέζα - Ηρόδοτος Καλογερικού

Αχιλλέας Νεοχωρίου -ΑΕ Μενιδίου

Απόλλων Γλυκορίζου -ΑΟΚ Τζουμέρκων

ΑΟ Φλωριάδας -ΑΕ Καμπής

25η αγωνιστική 17/3/2018 ΩΡΑ 15.30

ΑΟ Φιλοθέης - Προοδευτική Γραμμενίτσας

ΑΕΜ Μέλισσα - ΑΕ Ξηροβουνίου

Νίκη Καλαμιάς - Δόξα Άρτας

Ηρόδοτος Καλογερικού - Φιλέλληνες Πέτα

ΑΕ Μενιδίου - Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα

ΑΟΚ Τζουμέρκων - ΠΑΣ Ανέζα

ΑΕ Καμπής - Αχιλλέας Νεοχωρίου

ΑΟ Φλωριάδας - Απόλλων Γλυκορίζου

26η αγωνιστική 21/3/2018 ΩΡΑ 16.00

ΑΕΜ Μέλισσα - ΑΟ Φιλοθέης

Προοδευτική Γραμμενίτσας - Νίκη Καλαμιάς

ΑΕ Ξηροβουνίου - Ηρόδοτος Καλογερικού

Δόξα Άρτας - ΑΕ Μενιδίου

Φιλέλληνες Πέτα - ΑΟΚ Τζουμέρκων

Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα - ΑΕ Καμπής

ΠΑΣ Ανέζα - ΑΟ Φλωριάδας

Αχιλλέας Νεοχωρίου - Απόλλων Γλυκορίζου

27η αγωνιστική 24/3/2018 ΩΡΑ 16.00

ΑΟ Φιλοθέης - Νίκη Καλαμιάς

Ηρόδοτος Καλογερικού - ΑΕΜ Μέλισσα

ΑΕ Μενιδίου - Προοδευτική Γραμμενίτσας

ΑΟΚ Τζουμέρκων - ΑΕ Ξηροβουνίου

ΑΕ Καμπής - Δόξα Άρτας

ΑΟ Φλωριάδας - Φιλέλληνες Πέτα

Απόλλων Γλυκορίζου - Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα

Αχιλλέας Νεοχωρίου - ΠΑΣ Ανέζα

28η αγωνιστική 31/3/2018 ΩΡΑ 16.00

Ηρόδοτος Καλογερικού - ΑΟ Φιλοθέης

Νίκη Καλαμιάς - ΑΕ Μενιδίου

ΑΕΜ Μέλισσα - ΑΟΚ Τζουμέρκων

Προοδευτική Γραμμενίτσας - ΑΕ Καμπής

ΑΕ Ξηροβουνίου - ΑΟ Φλωριάδας

Δόξα Άρτας - Απόλλων Γλυκορίζου

Φιλέλληνες Πέτα - Αχιλλέας Νεοχωρίου

Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα - ΠΑΣ Ανέζα

29η αγωνιστική 14/4/2018 ΩΡΑ 17.00

ΑΟ Φιλοθέης - ΑΕ Μενιδίου

ΑΟΚ Τζουμέρκων - Ηρόδοτος Καλογερικού

ΑΕ Καμπής - Νίκη Καλαμιάς

ΑΟ Φλωριάδας - ΑΕΜ Μέλισσα

Απόλλων Γλυκορίζου - Προοδευτική Γραμμενίτσας

Αχιλλέας Νεοχωρίου - ΑΕ Ξηροβουνίου

ΠΑΣ Ανέζα - Δόξα Άρτας

Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα - Φιλέλληνες Πέτα

30η αγωνιστική 21/4/2018 ΩΡΑ 17.00

ΑΟΚ Τζουμέρκων - ΑΟ Φιλοθέης

ΑΕ Μενιδίου - ΑΕ Καμπής

Ηρόδοτος Καλογερικού - ΑΟ Φλωριάδας

Νίκη Καλαμιάς - Απόλλων Γλυκορίζου

ΑΕΜ Μέλισσα - Αχιλλέας Νεοχωρίου

Προοδευτική Γραμμενίτσας - ΠΑΣ Ανέζα

ΑΕ Ξηροβουνίου - Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα

Δόξα Άρτας - Φιλέλληνες Πέτα