Βαθμολογία

A2 Ανδρών - Β' όμιλος - 2ος υποόμιλος

Θ. Ομάδα Βαθ. ΑΓ. Ν Η Υπέρ Κατά
1 ΧΑΝΘ 15 5 5 0 15 5
2 ΑΜΣ Νέστωρ 8 4 3 1 9 6
3 ΓΑΣ Αρχέλαος 8 4 3 1 10 6
4 Πήγασος Πολίχνης 6 4 2 2 8 7
5 Αναγέννηση Άρτας 4 4 1 3 7 9
6 ΑΣ Μακεδονικός 2 5 0 5 6 15
7 ΑΠΣ Φθία 2 4 1 3 4 11

 

Β' Εθνική ΕΣΠΕΔΕ

Θέση

Ομάδα

Α

Σετ

Βαθμοί

1 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3 9-2 8
2 ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 3 8-5 6
3 ΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ 3 6-4 6
4 ΕΡΜΗΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 3 5-6 4
5 Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ 2 3-5 2

6

ΑΣ ΒΟΛΙΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

2

3-6

1

7

ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

2

0-6

0

 

Πρόγραμμα Α2 Ανδρών B’ Όμιλος - 2ος Υποόμιλος

Α΄ ΓΥΡΟΣ

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Σ υ ν ά ν τ η σ η

Απ

Σάββατο 21/10/2017

Βότση

18.00

ΑΜΣ Νέστωρ

-

ΑΠΣ Φθία

3-0

Σάββατο 21/10/2017

ΕΑΚ Νεάπολης

19.00

ΑΣ Μακεδονικός

-

ΧΑΝΘ

1-3

Σάββατο 21/10/2017

ΔΑΚ Πολίχνης

18.00

Πήγασος Πολίχνης

-

Αναγέννηση Άρτας

3-1

Σάββατο 28/10/2017

ΔΑΚ Πολίχνης

19.00

Πήγασος Πολίχνης

-

ΑΜΣ Νέστωρ

1-3

Σάββατο 28/10/2017

Κατερίνης Τ9

18.00

ΓΑΣ Αρχέλαος

-

ΑΣ Μακεδονικός

3-1

Κυριακή 29/10/2017

ΔΑΚ Άρτας

18.00

Αναγέννηση Άρτας

-

ΧΑΝΘ

1-3

Σάββατο 4/11/2017

ΕΑΚ Νεάπολης

17.00

ΑΣ Μακεδονικός

-

ΑΠΣ Φθία

2-3

Κυριακή 5/11/2017

Μ.Τσικίνας

19.00

ΧΑΝΘ

-

ΓΑΣ Αρχέλαος

3-1

Σάββατο 4/11/2017

Βότση

18.00

ΑΜΣ Νέστωρ

-

Αναγέννηση Άρτας

0-3

Σάββατο 11/11/2017

ΔΑΚ Πολίχνης

19.00

Πήγασος Πολίχνης

-

ΑΣ Μακεδονικός

3-0

Σάββατο 11/11/2017

Χαλκιοπούλειο

18.00

ΑΠΣ Φθία

-

ΧΑΝΘ

1-3

Κυριακή 12/11/2017

ΔΑΚ Άρτας

18.00

Αναγέννηση Άρτας

-

ΓΑΣ Αρχέλαος

2-3

Κυριακή 19/11/2017

Μ.Τσικίνας

16.30

ΧΑΝΘ

-

Πήγασος Πολίχνης

3-1

Σάββατο 18/11/2017

ΕΑΚ Νεάπολης

19.00

ΑΣ Μακεδονικός

-

ΑΜΣ Νέστωρ

2-3

Σάββατο 18/11/2017

Κατερίνης Τ9

18.00

ΓΑΣ Αρχέλαος

-

ΑΠΣ Φθία

3-0

Σάββατο 25/11/2017

ΔΑΚ Πολίχνης

19.00

Πήγασος Πολίχνης

-

ΓΑΣ Αρχέλαος

 

Σάββατο 25/11/2017

Βότση

18.00

ΑΜΣ Νέστωρ

-

ΧΑΝΘ

 

Κυριακή 26/11/2017

ΔΑΚ Άρτας

18.00

Αναγέννηση Άρτας

-

ΑΠΣ Φθία

 

Σάββατο 2/12/2017

Χαλκιοπούλειο

15.00

ΑΠΣ Φθία

-

Πήγασος Πολίχνης

 

Σάββατο 2/12/2017

Κατερίνης Τ9

18.00

ΓΑΣ Αρχέλαος

-

ΑΜΣ Νέστωρ

 

Σάββατο 2/12/2017

ΕΑΚ Νεάπολης

17.00

ΑΣ Μακεδονικός

-

Αναγέννηση Άρτας

 

Β΄ ΓΥΡΟΣ

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Σ υ ν ά ν τ η σ η

Απ

Σάββατο 9/12/2017

Χαλκιοπούλειο

18.00

ΑΠΣ Φθία

-

ΑΜΣ Νέστωρ

 

Σάββατο 9/12/2017

Μ.Τσικίνας

18.00

ΧΑΝΘ

-

ΑΣ Μακεδονικός

 

Κυριακή 10/12/2017

ΔΑΚ Άρτας

18.00

Αναγέννηση Άρτας

-

Πήγασος Πολίχνης

 

Σάββατο 16/12/2017

Βότση

18.00

ΑΜΣ Νέστωρ

-

Πήγασος Πολίχνης

 

Σάββατο 16/12/2017

ΕΑΚ Νεάπολης

19.00

ΑΣ Μακεδονικός

-

ΓΑΣ Αρχέλαος

 

Σάββατο 16/12/2017

Μ.Τσικίνας

18.00

ΧΑΝΘ

-

Αναγέννηση Άρτας

 

Σάββατο 23/12/2017

Χαλκιοπούλειο

18.00

ΑΠΣ Φθία

-

ΑΣ Μακεδονικός

 

Σάββατο 23/12/2017

Κατερίνης Τ9

18.00

ΓΑΣ Αρχέλαος

-

ΧΑΝΘ

 

Σάββατο 23/12/2017

ΔΑΚ Άρτας

18.00

Αναγέννηση Άρτας

-

ΑΜΣ Νέστωρ

 

Σάββατο 13/1/2018

ΕΑΚ Νεάπολης

19.00

ΑΣ Μακεδονικός

-

Πήγασος Πολίχνης

 

Σάββατο 13/1/2018

Μ.Τσικίνας

18.00

ΧΑΝΘ

-

ΑΠΣ Φθία

 

Σάββατο 13/1/2018

Κατερίνης Τ9

18.00

ΓΑΣ Αρχέλαος

-

Αναγέννηση Άρτας

 

Σάββατο 20/1/2018

ΔΑΚ Πολίχνης

19.00

Πήγασος Πολίχνης

-

ΧΑΝΘ

 

Σάββατο 20/1/2018

Βότση

18.00

ΑΜΣ Νέστωρ

-

ΑΣ Μακεδονικός

 

Σάββατο 20/1/2018

Χαλκιοπούλειο

18.00

ΑΠΣ Φθία

-

ΓΑΣ Αρχέλαος

 

Σάββατο 27/1/2018

Κατερίνης Τ9

18.00

ΓΑΣ Αρχέλαος

-

Πήγασος Πολίχνης

 

Σάββατο 27/1/2018

Μ.Τσικίνας

18.00

ΧΑΝΘ

-

ΑΜΣ Νέστωρ

 

Σάββατο 27/1/2018

Χαλκιοπούλειο

18.00

ΑΠΣ Φθία

-

Αναγέννηση Άρτας

 

Σάββατο 3/2/2018

ΔΑΚ Πολίχνης

18.00

Πήγασος Πολίχνης

-

ΑΠΣ Φθία

 

Σάββατο 3/2/2018

Βότση

18.00

ΑΜΣ Νέστωρ

-

ΓΑΣ Αρχέλαος

 

Σάββατο 3/2/2018

ΔΑΚ Άρτας

18.00

Αναγέννηση Άρτας

-

ΑΣ Μακεδονικός

 

Πρόγραμμα Β' Εθνική ΕΣΠΕΔΕ

1η αγωνιστική
Βολίδα Κέρκυρας – ΑΣ Γιάννενα   1-3
ΑΓΣ Ιωαννίνων – ΦΕ Ιωαννίνων   3-0
Ερμής Ηγουμενίτσας – ΑΟ Πρέβεζας   2-3
Ρεπό: ΓΣ Άρτας

2η αγωνιστική

ΓΣ Άρτας - Βολίδα Κέρκυρας   3-2
ΑΣ Γιάννενα - Ερμής Ηγουμενίτσας   3-0
ΑΟ Πρέβεζας - ΑΓΣ Ιωαννίνων   2-3
Ρεπό: ΦΕ Ιωαννίνων​

3η αγωνιστική

ΦΕ Ιωαννίνων - ΑΟ Πρέβεζας   0-3
Ερμής Ηγουμενίτσας - ΓΣ Άρτας   3-0
ΑΓΣ Ιωαννίνων - ΑΣ Γιάννενα   3-0
Ρεπό: Βολίδα Κέρκυρας​