Βαθμολογία

A2 Ανδρών - Β' όμιλος - 2ος υποόμιλος

Θ. Ομάδα Βαθ. ΑΓ. Ν Η Υπέρ Κατά
1 ΧΑΝΘ 30 12 10 2 33 13
2 ΑΜΣ Νέστωρ 27 12 9 3 29 15
3 Πήγασος Πολίχνης 26 12 9 3 30 14
4 Αναγέννηση Άρτας 12 12 5 7 22 25
5 ΓΑΣ Αρχέλαος 12 12 5 7 21 26
6 ΑΣ Μακεδονικός 7 12 2 10 15 33
7 ΑΠΣ Φθία 6 12 2 10 9 33

Β' φάση ανόδου
Β' φάση υποβιβασμού

Βαθμολογία Β' φάση play-off

Θ. Ομάδα Βαθ. ΑΓ. Ν Η Υπέρ Κατά
1 ΧΑΝΘ 10 2 2 0 6 1
2 ΑΜΣ Νέστωρ 6 2 1 1 4 3
3 Πήγασος Πολίχνης 5 2 1 1 3 3
4 Αναγέννηση Άρτας 1 2 0 2 0 6

Γ' φάση ανόδου

Β' Εθνική ΕΣΠΕΔΕ

Θέση

Ομάδα

Α

Σετ

Βαθμοί

1 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 10 30-5 29
2 ΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ 10 24-14 22
3 ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 9 24-12 20
4 ΕΡΜΗΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 10 19-15 16
5 ΓΣ ΑΡΤΑΣ 9 10-23 6
6 ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9 5-24 3

7

ΑΣ ΒΟΛΙΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

9

7-26

3

Play-off

Πρόγραμμα Α2 Ανδρών B’ Όμιλος - 2ος Υποόμιλος

Α΄ ΓΥΡΟΣ

Ημερ/νία

Σ υ ν ά ν τ η σ η

Απ

Σάββατο 21/10/2017

ΑΜΣ Νέστωρ

-

ΑΠΣ Φθία

3-0

Σάββατο 21/10/2017

ΑΣ Μακεδονικός

-

ΧΑΝΘ

1-3

Σάββατο 21/10/2017

Πήγασος Πολίχνης

-

Αναγέννηση Άρτας

3-1

Σάββατο 28/10/2017

Πήγασος Πολίχνης

-

ΑΜΣ Νέστωρ

1-3

Σάββατο 28/10/2017

ΓΑΣ Αρχέλαος

-

ΑΣ Μακεδονικός

3-1

Κυριακή 29/10/2017

Αναγέννηση Άρτας

-

ΧΑΝΘ

1-3

Σάββατο 4/11/2017

ΑΣ Μακεδονικός

-

ΑΠΣ Φθία

2-3

Κυριακή 5/11/2017

ΧΑΝΘ

-

ΓΑΣ Αρχέλαος

3-1

Σάββατο 4/11/2017

ΑΜΣ Νέστωρ

-

Αναγέννηση Άρτας

0-3

Σάββατο 11/11/2017

Πήγασος Πολίχνης

-

ΑΣ Μακεδονικός

3-0

Σάββατο 11/11/2017

ΑΠΣ Φθία

-

ΧΑΝΘ

1-3

Κυριακή 12/11/2017

Αναγέννηση Άρτας

-

ΓΑΣ Αρχέλαος

2-3

Κυριακή 19/11/2017

ΧΑΝΘ

-

Πήγασος Πολίχνης

3-1

Σάββατο 18/11/2017

ΑΣ Μακεδονικός

-

ΑΜΣ Νέστωρ

2-3

Σάββατο 18/11/2017

ΓΑΣ Αρχέλαος

-

ΑΠΣ Φθία

3-0

Σάββατο 25/11/2017

Πήγασος Πολίχνης

-

ΓΑΣ Αρχέλαος

3-0

Σάββατο 25/11/2017

ΑΜΣ Νέστωρ

-

ΧΑΝΘ

0-3

Κυριακή 26/11/2017

Αναγέννηση Άρτας

-

ΑΠΣ Φθία

3-0

Σάββατο 2/12/2017

ΑΠΣ Φθία

-

Πήγασος Πολίχνης

0-3

Σάββατο 2/12/2017

ΓΑΣ Αρχέλαος

-

ΑΜΣ Νέστωρ

0-3

Σάββατο 2/12/2017

ΑΣ Μακεδονικός

-

Αναγέννηση Άρτας

1-3

Β΄ ΓΥΡΟΣ

Ημερ/νία

Σ υ ν ά ν τ η σ η

Απ

Σάββατο 9/12/2017

ΑΠΣ Φθία

-

ΑΜΣ Νέστωρ

0-3

Σάββατο 9/12/2017

ΧΑΝΘ

-

ΑΣ Μακεδονικός

3-0

Κυριακή 10/12/2017

Αναγέννηση Άρτας

-

Πήγασος Πολίχνης

1-3

Σάββατο 16/12/2017

ΑΜΣ Νέστωρ

-

Πήγασος Πολίχνης

3-1

Σάββατο 16/12/2017

ΑΣ Μακεδονικός

-

ΓΑΣ Αρχέλαος

3-1

Σάββατο 16/12/2017

ΧΑΝΘ

-

Αναγέννηση Άρτας

3-0

Σάββατο 23/12/2017

ΑΠΣ Φθία

-

ΑΣ Μακεδονικός

2-3

Σάββατο 23/12/2017

ΓΑΣ Αρχέλαος

-

ΧΑΝΘ

2-3

Σάββατο 23/12/2017

Αναγέννηση Άρτας

-

ΑΜΣ Νέστωρ

1-3

Σάββατο 13/1/2018

ΑΣ Μακεδονικός

-

Πήγασος Πολίχνης

1-3

Σάββατο 13/1/2018

ΧΑΝΘ

-

ΑΠΣ Φθία

3-0

Σάββατο 13/1/2018

ΓΑΣ Αρχέλαος

-

Αναγέννηση Άρτας

2-3

Σάββατο 20/1/2018

Πήγασος Πολίχνης

-

ΧΑΝΘ

3-2

Σάββατο 20/1/2018

ΑΜΣ Νέστωρ

-

ΑΣ Μακεδονικός

3-0

Σάββατο 20/1/2018

ΑΠΣ Φθία

-

ΓΑΣ Αρχέλαος

0-3

Σάββατο 27/1/2018

ΓΑΣ Αρχέλαος

-

Πήγασος Πολίχνης

0-3

Σάββατο 27/1/2018

ΧΑΝΘ

-

ΑΜΣ Νέστωρ

1-3

Σάββατο 27/1/2018

ΑΠΣ Φθία

-

Αναγέννηση Άρτας

3-1

Σάββατο 3/2/2018

Πήγασος Πολίχνης

-

ΑΠΣ Φθία

3-0

Σάββατο 3/2/2018

ΑΜΣ Νέστωρ

-

ΓΑΣ Αρχέλαος

2-3

Σάββατο 3/2/2018

Αναγέννηση Άρτας

-

ΑΣ Μακεδονικός

3-1

Β’ Φάση θέσεις play-off

1η αγωνιστική (10-11/2)

ΑΜΣ Νέστωρ - Αναγέννηση Άρτας   3-0
ΧΑΝΘ - Πήγασος Πολίχνης   3-0

2η αγωνιστική (17/2)

ΧΑΝΘ - ΑΜΣ Νέστωρ   3-1
Πήγασος Πολίχνης - Αναγέννηση Άρτας   3-0

3η αγωνιστική (24/2)

Αναγέννηση Άρτας - ΧΑΝΘ
ΑΜΣ Νέστωρ - Πήγασος Πολίχνης

4η αγωνιστική (3-4/4)

Αναγέννηση Άρτας - ΑΜΣ Νέστωρ
Πήγασος Πολίχνης - ΧΑΝΘ

5η αγωνιστική (10/3)

ΑΜΣ Νέστωρ - ΧΑΝΘ
Αναγέννηση Άρτας - Πήγασος Πολίχνης

6η αγωνιστική (17/3)

ΧΑΝΘ - Αναγέννηση Άρτας
Πήγασος Πολίχνης - ΑΜΣ Νέστωρ

Πρόγραμμα Β' Εθνική ΕΣΠΕΔΕ

1η αγωνιστική
Βολίδα Κέρκυρας – ΑΣ Γιάννενα   1-3
ΑΓΣ Ιωαννίνων – ΦΕ Ιωαννίνων   3-0
Ερμής Ηγουμενίτσας – ΑΟ Πρέβεζας   2-3
Ρεπό: ΓΣ Άρτας

2η αγωνιστική

ΓΣ Άρτας - Βολίδα Κέρκυρας   3-2
ΑΣ Γιάννενα - Ερμής Ηγουμενίτσας   3-0
ΑΟ Πρέβεζας - ΑΓΣ Ιωαννίνων   2-3
Ρεπό: ΦΕ Ιωαννίνων​

3η αγωνιστική

ΦΕ Ιωαννίνων - ΑΟ Πρέβεζας   0-3
Ερμής Ηγουμενίτσας - ΓΣ Άρτας   3-0
ΑΓΣ Ιωαννίνων - ΑΣ Γιάννενα   3-0
Ρεπό: Βολίδα Κέρκυρας​

4η αγωνιστική

ΓΣ Άρτας - ΑΓΣ Ιωαννίνων   0-3
Βολίδα Κέρκυρας - Ερμής Ηγουμενίτσας   0-3
ΑΣ Γιάννενα - ΦΕ Ιωαννίνων​   3-0
Ρεπό: ΑΟ Πρέβεζας​

5η αγωνιστική

ΑΓΣ Ιωαννίνων - Βολίδα Κέρκυρας​   3-0
ΓΣ Άρτας - ΦΕ Ιωαννίνων​   3-0
ΑΟ Πρέβεζας​ - ΑΣ Γιάννενα   3-2
Ρεπό: Ερμής Ηγουμενίτσας​

6η αγωνιστική

ΑΓΣ Ιωαννίνων - Ερμής Ηγουμενίτσας​   3-0
ΦΕ Ιωαννίνων - Βολίδα Κέρκυρας​   3-0
ΑΟ Πρέβεζας - ΓΣ Άρτας   3-0
Ρεπό: ΑΣ Γιάννενα​

7η αγωνιστική

ΦΕ Ιωαννίνων - Ερμής Ηγουμενίτσας​   0-3
ΑΣ Γιάννενα - ΓΣ Άρτας   3-1
ΑΟ Πρέβεζας - Βολίδα Κέρκυρας​   3-0
Ρεπό: ΑΓΣ Ιωαννίνων​

8η αγωνιστική

ΦΕ Ιωαννίνων - ΑΓΣ Ιωαννίνων​   0-3
ΑΣ Γιάννενα - Βολίδα Κέρκυρας​   3-1
ΑΟ Πρέβεζας - Ερμής Ηγουμενίτσας​   3-1
Ρεπό: ΓΣ Άρτας

9η αγωνιστική

Βολίδα Κέρκυρας​ - ΓΣ Άρτας   3-2
ΑΓΣ Ιωαννίνων​ - ΑΟ Πρέβεζας   3-1
Ερμής Ηγουμενίτσας​ - ΑΣ Γιάννενα   1-3
Ρεπό: ΦΕ Ιωαννίνων​

10η αγωνιστική

ΓΣ Άρτας - Ερμής Ηγουμενίτσας   0-3
ΑΟ Πρέβεζας - ΦΕ Ιωαννίνων​   3-1
ΑΣ Γιάννενα - ΑΓΣ Ιωαννίνων   1-3
Ρεπό: Βολίδα Κέρκυρας​

11η αγωνιστική

ΑΓΣ Ιωαννίνων - ΓΣ Άρτας   3-1
Ερμής Ηγουμενίτσας - Βολίδα Κέρκυρας​   3-0
ΦΕ Ιωαννίνων - ΑΣ Γιάννενα   1-3
Ρεπό: ΑΟ Πρέβεζας