Πρόγραμμα

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ ΕΣΚΑΒΔΕ (1ος ΟΜΙΛΟΣ) 2016 - 2017

Α’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκόρ

28/1/2017

18:00

ΔΑΚ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

35-64

28/1/2017

19:00

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΚΤΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80’

78-45

ΡΕΠΩ : ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.(Β) , Κ.Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκόρ

5/2/2017

10:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Κ.Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.(Β)

49-55

4/2/2017

20:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80’ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

56-33

ΡΕΠΩ : Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ, ΑΚΤΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκόρ

12/2/2017

14:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.(Β) – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

54-51

11/2/2017

18:00

ΔΑΚ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΑΚΤΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

54-52

ΡΕΠΩ : Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80’ , Κ.Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκόρ

19/2/2017

16:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80’ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.(Β)

64-61

18/2/2017

18:00

ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – Κ.Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ

89-32

ΡΕΠΩ : ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ, ΑΚΤΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκόρ

4/3/2017

20:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.(Β) – ΑΚΤΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

46-44

5/3/2017

12:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Κ.Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80’

47-60

ΡΕΠΩ : ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ, Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

 

6η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκόρ

12/3/2017

18:00

ΔΑΚ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.(Β)

34-71

11/3/2017

19:00

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΚΤΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – Κ.Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ

91-49

11/3/2017

20:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80’ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΟΣΛΟΓΓΙΟΥ

35-67

 

7η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκόρ

19/3/2017

16:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Κ.Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

55-49

18/3/2017

18:00

ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΚΤΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

58-46

ΡΕΠΩ : ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.(Β), Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80’

 

 

Β’ ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκόρ

26/3/2017

16:00

ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

74-65

26/3/2017

19:30

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80’ – ΑΚΤΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

61-73

ΡΕΠΩ : ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.(Β) , Κ.Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκόρ

2/4/2017

14:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.(Β) – Κ.Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ

95-39

1/4/2017

18:00

ΔΑΚ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ(Β) – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80’

48-57

ΡΕΠΩ : Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ, ΑΚΤΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκόρ

9/4/2017

20:00

ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ –  ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.(Β)

43-64

8/4/2017

17:00

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΚΤΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

64-32

ΡΕΠΩ : Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80’ , Κ.Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκόρ

19/4/2017

14:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.(Β) – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80’

79-56

19/4/2017

14:30

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Κ.Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

40-79

ΡΕΠΩ : ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ, ΑΚΤΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκόρ

22/4/2017

19:00

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΚΤΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.(Β)

87-72

22/4/2017

18:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80’ – Κ.Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ

50-44

ΡΕΠΩ : ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ, Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

 

6η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκόρ

30/4/2017

12:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.(Β) – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

97-42

29/4/2017

14:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Κ.Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ – ΑΚΤΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

49-102

29/4/2017

17:00

ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80’

61-57

 

7η Αγωνιστική

Ημ/νια

Ωρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκόρ

6/5/2017

18:00

ΔΑΚ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – Κ.Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ

41-44

6/5/2017

17:00

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΚΤΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

76-64

ΡΕΠΩ : ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.(Β), Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80’