Πρόγραμμα

1η αγωνιστική (29/10, 15:00) & 18η αγωνιστική (25/2)

1-0 Χανιά Κισσαμικός – Καραϊσκάκης (26/2, 14:00)
0-0 Εργοτέλης – Καλλιθέα (26/2)
1-0 Αχαρναϊκός – Απόλλων Λάρισας
2-0 Παναχαϊκή – Τρίκαλα (24/2, ΕΡΤ3)
0-1 Βέροια – Απόλλων Πόντου
5-0 Άρης – Αιγινιακός (ΕΡΤ WebTV)
1-1 Σπάρτη – Παναιγιάλειος
2-0 Δόξα Δράμας – Αναγέννηση Καρδίτσας
1-2 Πανσερραϊκός – ΟΦΗ (ΕΡΤ3)

2η αγωνιστική (5/11, 15:00) & 19η αγωνιστική (4/3)

1-1 Εργοτέλης – Χανιά Κισσαμικός (5/3)
1-0 Καραϊσκάκης – Αχαρναϊκός
0-3 Καλλιθέα – Παναχαϊκή
1-3 Απόλλων Λάρισας – Βέροια
0-1 Τρίκαλα – Αρης (ΕΡΤ3)
0-0 Απόλλων Πόντου – Σπάρτη
0-2 Αιγινιακός – Δόξα Δράμας
3-2 Παναιγιάλειος – Πανσερραϊκός
0-0 Αναγέννηση Καρδίτσας – ΟΦΗ (3/3, ΕΡΤ3)

3η αγωνιστική (12/11) & 20η αγωνιστική (7/3)

4-1 Χανιά Κισσαμικός – Αχαρναϊκός
2-1 Παναχαϊκή – Εργοτέλης (8/3, 17:00, ΕΡΤ3)
0-2 Βέροια – Καραϊσκάκης
2-0 Άρης – Καλλιθέα
2-0 Σπάρτη – Απόλλων Λάρισας
0-0 Δόξα Δράμας – Τρίκαλα
3-3 Πανσερραϊκός – Απόλλων Πόντου
6-0 ΟΦΗ – Αιγινιακός (ΕΡΤ3)
1-0 Αναγέννηση Καρδίτσας – Παναιγιάλειος

4η αγωνιστική (19/11) & 21η αγωνιστική (11/3)

0-0 Παναχαϊκή – Χανιά Κισσαμικός
0-3 Αχαρναϊκός – Βέροια
2-3 Εργοτέλης – Άρης
2-1 Καραϊσκάκης – Σπάρτη
0-1 Καλλιθέα -Δόξα Δράμας
3-0 Απόλλων Λάρισας – Πανσερραϊκός
0-0 Τρίκαλα – ΟΦΗ
2-0 Απόλλων Πόντου – Αναγέννηση Καρδίτσας
1-1 Αιγινιακός – Παναιγιάλειος

5η αγωνιστική (26/11) & 22η αγωνιστική (18/3)

Χανιά Κισσαμικός – Βέροια
2-1 Άρης – Παναχαϊκή
3-0 Σπάρτη – Αχαρναϊκός
4-0 Δόξα Δράμας – Εργοτέλης
2-0 Πανσερραϊκός – Καραϊσκάκης
2-1 ΟΦΗ – Καλλιθέα
2-0 Αναγέννηση Καρδίτσας – Απόλλων Λάρισας
0-1 Παναιγιάλειος – Τρίκαλα
2-1 Αιγινιακός – Απόλλων Πόντου

6η αγωνιστική (3/12) & 23η αγωνιστική (25/3)

1-0 Άρης – Χανιά Κισσαμικός
1-0Βέροια – Σπάρτη
1-0 Παναχαϊκή – Δόξα Δράμας
0-3 Αχαρναϊκός – Πανσερραϊκός
2-4 Εργοτέλης – ΟΦΗ
3-1 Καραϊσκάκης – Αναγέννηση Καρδίτσας
2-1 Καλλιθέα – Παναιγιάλειος
1-0 Απόλλων Λάρισας – Αιγινιακός
0-0 Τρίκαλα – Απόλλων Πόντου

7η αγωνιστική (10/12) & 24η αγωνιστική (1/4)

0-2 Χανιά Κισσαμικός – Σπάρτη
1-2 Δόξα Δράμας – Άρης
1-0 Πανσερραϊκός – Βέροια
1-2 ΟΦΗ – Παναχαϊκή
3-0 Αναγέννηση Καρδίτσας – Αχαρναϊκός
1-0 Παναιγιάλειος – Εργοτέλης
2-0 Αιγινιακός – Καραϊσκάκης
1-0 Απόλλων Πόντου – Καλλιθέα
3-1 Τρίκαλα – Απόλλων Λάρισας

8η αγωνιστική (17/12) & 25η αγωνιστική (4/4)

1-1 Δόξα Δράμας – Χανιά Κισσαμικός
1-0 Σπάρτη – Πανσερραϊκός
0-0 Άρης – ΟΦΗ
1-0 Βέροια – Αναγέννηση Καρδίτσας
2-0 Παναχαϊκή – Παναιγιάλειος
0-3 Αχαρναϊκός – Αιγινιακός
1-1 Εργοτέλης – Απόλλων Πόντου
0-1 Καραϊσκάκης – Τρίκαλα
0-1 Καλλιθέα – Απόλλων Λάρισας

9η αγωνιστική (20/12) & 26η αγωνιστική (15/4)

2-0 Χανιά Κισσαμικός – Πανσερραϊκός
3-0 ΟΦΗ – Δόξα Δράμας
1-0 Αναγέννηση Καρδίτσας – Σπάρτη
0-0 Παναιγιάλειος – Άρης
1-1 Αιγινιακός – Βέροια
0-0 Απόλλων Πόντου – Παναχαϊκή
3-0 Τρίκαλα – Αχαρναϊκός
3-2 Απόλλων Λάρισας – Εργοτέλης
1-1 Καλλιθέα – Καραϊσκάκης

10η αγωνιστική (7/1) & 27η αγωνιστική (22/4)

3-0 ΟΦΗ – Χανιά Κισσαμικός
1-1 Πανσερραϊκός – Αναγέννηση Καρδίτσας
0-0 Δόξα Δράμας – Παναιγιάλειος
1-0 Σπάρτη – Αιγινιακός
2-0 Άρης – Απόλλων Πόντου
0-1 Βέροια – Τρίκαλα
2-1 Παναχαϊκή – Απόλλων Λάρισας
0-3 Αχαρναϊκός – Καλλιθέα
2-1 Καραϊσκάκης – Εργοτέλης

11η αγωνιστική (14/1) & 28η αγωνιστική (25/4)

1-0 Χανιά Κισσαμικός – Αναγέννηση Καρδίτσας
0-2 Παναιγιάλειος – ΟΦΗ
1-0 Αιγινιακός – Πανσερραϊκός
1-1 Απόλλων Πόντου – Δόξα Δράμας
2-1 Τρίκαλα – Σπάρτη
0-2 Απόλλων Λάρισας – Άρης
1-1 Καλλιθέα – Βέροια
0-1 Καραϊσκάκης – Παναχαϊκή
3-0 Εργοτέλης – Αχαρναϊκός

12η αγωνιστική (21/1) & 29η αγωνιστική (29/4)

0-4 Παναιγιάλειος – Χανιά Κισσαμικός
2-0 Αναγέννηση Καρδίτσας – Αιγινιακός
3-1 ΟΦΗ – Απόλλων Πόντου
1-1 Πανσερραϊκός – Τρίκαλα
2-2 Δόξα Δράμας – Απόλλων Λάρισας
1-0 Σπάρτη -Καλλιθέα
0-0 Άρης – Καραϊσκάκης
0-2 Βέροια – Εργοτέλης
0-3 Αχαρναϊκός – Παναχαϊκή

13η αγωνιστική (28/1) & 30η αγωνιστική (6/5)

3-1 Χανιά Κισσαμικός – Αιγινιακός
4-1 Απόλλων Πόντου – Παναιγιάλειος
1-1 Τρίκαλα – Αναγέννηση Καρδίτσας
1-0 Απόλλων Λάρισας – ΟΦΗ
3-1 Καλλιθέα – Πανσερραϊκός
0-0 Καραϊσκάκης – Δόξα Δράμας
0-0 Εργοτέλης – Σπάρτη
0-3 Αχαρναϊκός – Άρης
2-0 Παναχαϊκή – Βεροια

14η αγωνιστική (31/1) & 31η αγωνιστική (13/5)

0-1 Απόλλων Πόντου – Χανιά Κισσαμικός
0-0 Αιγινιακός – Τρίκαλα
0-1 Παναιγιάλειος – Απόλλων Λάρισας
2-1 Αναγέννηση Καρδίτσας – Καλλιθέα
3-0 ΟΦΗ – Καραϊσκάκης
0-1 Πανσερραϊκός – Εργοτέλης
3-0 Δόξα Δράμας – Αχαρναϊκός
0-0 Σπάρτη – Παναχαϊκή
0-1 Βέροια – Άρης

15η αγωνιστική (4/2) & 32η αγωνιστική (20/5)

3-0 Χανιά Κισσαμικός – Τρίκαλα
1-0 Απόλλων Λάρισας – Απόλλων Πόντου
0-0 Καλλιθέα – Αιγινιακός
2-0 Καραϊσκάκης – Πανιαιγάλειος
1-0 Εργοτέλης – Αναγέννηση Καρδίτσας
0-3 Αχαρναϊκός – ΟΦΗ
1-1 Παναχαϊκή – Πανσερραϊκός
0-2 Βέροια – Δόξα Δράμας
1-0 Άρης – Σπάρτη

16η αγωνιστική (11/2) & 33η αγωνιστική (27/5)

2-0 Απόλλων Λάρισας – Χανιά Κισσαμικός
1-0 Τρίκαλα – Καλλιθέα
0-0 Απόλλων Πόντου – Καραϊσκάκης
3-2 Αιγινιακός – Εργοτέλης
3-0 Παναιγιάλειος – Αχαρναϊκός
1-2 Αναγέννηση Καρδίτσας – Παναχαϊκή
3-0 ΟΦΗ – Βέροια
1-3 Πανσερραϊκός – Άρης
1-0 Σπάρτη – Δόξα Δράμας

17η αγωνιστική (18/2) & 34η αγωνιστική (3/6)

2-0 Χανιά Κισσαμικός – Καλλιθέα
2-0 Καραϊσκάκης – Απόλλων Λάρισας
0-2 Εργοτέλης – Τρίκαλα
0-3 Αχαρναϊκός – Απόλλων Πόντου
0-1 Παναχαϊκή – Αιγινιακός
3-1 Βέροια – Παναιγιάλειος
3-0 Άρης – Αναγέννηση Καρδίτσας
0-3 Σπάρτη – ΟΦΗ
3-1 Δόξα Δράμας – Πανσερραϊκός

 

FOOTBALL LEAGUE ΝΕΩΝ
2ος 'Ομιλος
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017 - 2018
     
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
17-Δεκ-2017   4-Μαρ-2018
ΤΡΙΚΑΛΑ 3-0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 4-0 ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 1-0 ΒΕΡΟΙΑ
ΑΡΗΣ 1-0 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ 4-1 ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
     
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
7-Ιαν-2018   11-Μαρ-2018
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 1-1 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 1-2 ΤΡΙΚΑΛΑ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 4-1 ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
ΒΕΡΟΙΑ 0-5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0-6 ΑΡΗΣ
     
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
13-Ιαν-2018   18-Μαρ-2018
ΤΡΙΚΑΛΑ αναβ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΡΗΣ 5-0 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ 1-1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ αναβ. ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ αναβ. ΒΕΡΟΙΑ
     
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
20-Ιαν-2018   24-Μαρ-2018
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 1-3 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 0-4 ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2-0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
ΑΡΗΣ αναβ. ΤΡΙΚΑΛΑ
ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2-3 ΒΕΡΟΙΑ
     
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
28-Ιαν-2018   1-Απρ-2018
ΤΡΙΚΑΛΑ 3-1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 1-1 ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ 0-1 ΑΡΗΣ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 3-1 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΒΕΡΟΙΑ 2-0 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
     
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
3-Φεβ-2018   15-Απρ-2018
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 1-4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 7-0 ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΡΗΣ 5-1 ΒΕΡΟΙΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ 2-1 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ 1-1 ΤΡΙΚΑΛΑ
     
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
10-Φεβ-2018   22-Απρ-2018
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 1-3 ΑΡΗΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 6-1 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 2-1 ΤΡΙΚΑΛΑ
ΒΕΡΟΙΑ 1-2 ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2-1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
     
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
17-Φεβ-2018   29-Απρ-2018
ΤΡΙΚΑΛΑ 1-0 ΒΕΡΟΙΑ
ΑΡΗΣ 4-1 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ 12-0 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ 3-0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0-5 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
     
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
25-Φεβ-2018   6-Μαϊ-2018
ΤΡΙΚΑΛΑ - ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - ΑΡΗΣ
ΒΕΡΟΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ