Πρόγραμμα

1η αγωνιστική (29/10, 15:00) & 18η αγωνιστική (18/2)

1-0 Χανιά Κισσαμικός – Καραϊσκάκης
0-0 Εργοτέλης – Καλλιθέα
1-0 Αχαρναϊκός – Απόλλων Λάρισας
2-0 Παναχαϊκή – Τρίκαλα
0-1 Βέροια – Απόλλων Πόντου
5-0 Άρης – Αιγινιακός
1-1 Σπάρτη – Παναιγιάλειος
2-0 Δόξα Δράμας – Αναγέννηση Καρδίτσας
1-2 Πανσερραϊκός – ΟΦΗ

2η αγωνιστική (5/11, 15:00) & 19η αγωνιστική (25/2)

1-1 Εργοτέλης – Χανιά Κισσαμικός
1-0 Καραϊσκάκης – Αχαρναϊκός
0-3 Καλλιθέα – Παναχαϊκή
1-3 Απόλλων Λάρισας – Βέροια
0-1 Τρίκαλα – Αρης
0-0 Απόλλων Πόντου – Σπάρτη
0-2 Αιγινιακός – Δόξα Δράμας
3-2 Παναιγιάλειος – Πανσερραϊκός
0-0 Αναγέννηση Καρδίτσας – ΟΦΗ

3η αγωνιστική (12/11) & 20η αγωνιστική (4/3)

4-1 Χανιά Κισσαμικός – Αχαρναϊκός
2-1 Παναχαϊκή – Εργοτέλης
0-2 Βέροια – Καραϊσκάκης
2-0 Άρης – Καλλιθέα
2-0 Σπάρτη – Απόλλων Λάρισας
0-0 Δόξα Δράμας – Τρίκαλα
3-3 Πανσερραϊκός – Απόλλων Πόντου
6-0 ΟΦΗ – Αιγινιακός
1-0 Αναγέννηση Καρδίτσας – Παναιγιάλειος

4η αγωνιστική (19/11) & 21η αγωνιστική (7/3)

0-0 Παναχαϊκή – Χανιά Κισσαμικός
0-3 Αχαρναϊκός – Βέροια
2-3 Εργοτέλης – Άρης
2-1 Καραϊσκάκης – Σπάρτη
0-1 Καλλιθέα -Δόξα Δράμας
3-0 Απόλλων Λάρισας – Πανσερραϊκός
0-0 Τρίκαλα – ΟΦΗ
2-0 Απόλλων Πόντου – Αναγέννηση Καρδίτσας
1-1 Αιγινιακός – Παναιγιάλειος

5η αγωνιστική (26/11) & 22η αγωνιστική (11/3)

Χανιά Κισσαμικός – Βέροια
Άρης – Παναχαϊκή (25/11, ΕΡΤ3)
3-0 Σπάρτη – Αχαρναϊκός
Δόξα Δράμας – Εργοτέλης (ΕΡΤ WebTV)
Πανσερραϊκός – Καραϊσκάκης (25/11)
ΟΦΗ – Καλλιθέα (25/11)
Αναγέννηση Καρδίτσας – Απόλλων Λάρισας (25/11)
Παναιγιάλειος – Τρίκαλα (ΕΡΤ3)
Αιγινιακός – Απόλλων Πόντου

6η αγωνιστική (3/12) & 23η αγωνιστική (18/3)

Άρης – Χανιά Κισσαμικός
Βέροια – Σπάρτη (2/12, ΕΡΤ3)
Παναχαϊκή – Δόξα Δράμας (ΕΡΤ3)
Αχαρναϊκός – Πανσερραϊκός
Εργοτέλης – ΟΦΗ (4/12)
Καραϊσκάκης – Αναγέννηση Καρδίτσας
Καλλιθέα – Παναιγιάλειος (4/12)
Απόλλων Λάρισας – Αιγινιακός
Τρίκαλα – Απόλλων Πόντου (4/12)

7η αγωνιστική (10/12) & 24η αγωνιστική (25/3)

Χανιά Κισσαμικός – Σπάρτη
Δόξα Δράμας – Άρης
Πανσερραϊκός – Βέροια
ΟΦΗ – Παναχαϊκή
Αναγέννηση Καρδίτσας – Αχαρναϊκός
Παναιγιάλειος – Εργοτέλης
Αιγινιακός – Καραϊσκάκης
Απόλλων Πόντου – Καλλιθέα
Τρίκαλα – Απόλλων Λάρισας

8η αγωνιστική (17/12) & 25η αγωνιστική (1/4)

Δόξα Δράμας – Χανιά Κισσαμικός
Σπάρτη – Πανσερραϊκός
Άρης – ΟΦΗ
Βέροια – Αναγέννηση Καρδίτσας
Παναχαϊκή – Παναιγιάλειος
Αχαρναϊκός – Αιγινιακός
Εργοτέλης – Απόλλων Πόντου
Καραϊσκάκης – Τρίκαλα
Καλλιθέα – Απόλλων Λάρισας

9η αγωνιστική (20/12) & 26η αγωνιστική (4/4)

Χανιά Κισσαμικός – Πανσερραϊκός
ΟΦΗ – Δόξα Δράμας
Αναγέννηση Καρδίτσας – Σπάρτη
Παναιγιάλειος – Άρης
Αιγινιακός – Βέροια
Απόλλων Πόντου – Παναχαϊκή
Τρίκαλα – Αχαρναϊκός
Απόλλων Λάρισας – Εργοτέλης
Καλλιθέα – Καραϊσκάκης

10η αγωνιστική (7/1) & 27η αγωνιστική (15/4)

ΟΦΗ – Χανιά Κισσαμικός
Πανσερραϊκός – Αναγέννηση Καρδίτσας
Δόξα Δράμας – Παναιγιάλειος
Σπάρτη – Αιγινιακός
Άρης – Απόλλων Πόντου
Βέροια – Τρίκαλα
Παναχαϊκή – Απόλλων Λάρισας
Αχαρναϊκός – Καλλιθέα
Καραϊσκάκης – Εργοτέλης

11η αγωνιστική (14/1) & 28η αγωνιστική (22/4)

Χανιά Κισσαμικός – Αναγέννηση Καρδίτσας
Παναιγιάλειος – ΟΦΗ
Αιγινιακός – Πανσερραϊκός
Απόλλων Πόντου – Δόξα Δράμας
Τρίκαλα – Σπάρτη
Απόλλων Λάρισας – Άρης
Καλλιθέα – Βέροια
Καραϊσκάκης – Παναχαϊκή
Εργοτέλης – Αχαρναϊκός

12η αγωνιστική (21/1) & 29η αγωνιστική (25/4)

Παναιγιάλειος – Χανιά Κισσαμικός
Αναγέννηση Καρδίτσας – Αιγινιακός
ΟΦΗ – Απόλλων Πόντου
Πανσερραϊκός – Τρίκαλα
Δόξα Δράμας – Απόλλων Λάρισας
Σπάρτη -Καλλιθέα
Άρης – Καραϊσκάκης
Βέροια – Εργοτέλης
Αχαρναϊκός – Παναχαϊκή

13η αγωνιστική (28/1) & 30η αγωνιστική (29/4)

Χανιά Κισσαμικός – Αιγινιακός
Απόλλων Πόντου – Παναιγιάλειος
Τρίκαλα – Αναγέννηση Καρδίτσας
Απόλλων Λάρισας – ΟΦΗ
Καλλιθέα – Πανσερραϊκός
Καραϊσκάκης – Δόξα Δράμας
Εργοτέλης – Σπάρτη
Αχαρναϊκός – Άρης
Παναχαϊκή – Βεροια

14η αγωνιστική (31/1) & 31η αγωνιστική (6/5)

Απόλλων Πόντου – Χανιά Κισσαμικός
Αιγινιακός – Τρίκαλα
Παναιγιάλειος – Απόλλων Λάρισας
Αναγέννηση Καρδίτσας – Καλλιθέα
ΟΦΗ – Καραϊσκάκης
Πανσερραϊκός – Εργοτέλης
Δόξα Δράμας – Αχαρναϊκός
Σπάρτη – Παναχαϊκή
Βέροια – Άρης

15η αγωνιστική (4/2) & 32η αγωνιστική (13/5)

Χανιά Κισσαμικός – Τρίκαλα
Απόλλων Λάρισας – Απόλλων Πόντου
Καλλιθέα – Αιγινιακός
Καραϊσκάκης – Πανιαιγάλειος
Εργοτέλης – Αναγέννηση Καρ΄διτσας
Αχαρναϊκός – ΟΦΗ
Παναχαϊκή – Πανσερραϊκός
Βέροια – Δόξα Δράμας
Άρης – Σπάρτη

16η αγωνιστική (11/2) & 33η αγωνιστική (20/5)

Απόλλων Λάρισας – Χανιά Κισσαμικός
Τρίκαλα – Καλλιθέα
Απόλλων Πόντου – Καραϊσκάκης
Αιγινιακός – Εργοτέλης
Παναιγιάλειος – Αχαρναϊκός
Αναγέννηση Καρδίτσας – Παναχαϊκή
ΟΦΗ – Βέροια
Πανσερραϊκός – Άρης
Σπάρτη – Δόξα Δράμας

17η αγωνιστική (18/2) & 34η αγωνιστική (27/5)

Χανιά Κισσαμικός – Καλλιθέα
Καραϊσκάκης – Απόλλων Λάρισας
Εργοτέλης – Τρίκαλα
Αχαρναϊκός – Απόλλων Πόντου
Παναχαϊκή – Αιγινιακός
Βέροια – Παναιγιάλειος
Άρης – Αναγέννηση Καρδίτσας
Σπάρτη – ΟΦΗ
Δόξα Δράμας – Πανσερραϊκός