Πρόγραμμα

1η αγωνιστική (29/10, 15:00) & 18η αγωνιστική (25/2)

1-0 Χανιά Κισσαμικός – Καραϊσκάκης           2-2
0-0 Εργοτέλης – Καλλιθέα                              0-0
1-0 Αχαρναϊκός – Απόλλων Λάρισας              0-3
2-0 Παναχαϊκή – Τρίκαλα                                1-0
0-1 Βέροια – Απόλλων Πόντου                       0-3
5-0 Άρης – Αιγινιακός                                     4-1
1-1 Σπάρτη – Παναιγιάλειος                           0-1
2-0 Δόξα Δράμας – Αναγέννηση Καρδίτσας  1-0
1-2 Πανσερραϊκός – ΟΦΗ                              0-2

2η αγωνιστική (5/11, 15:00) & 19η αγωνιστική (4/3)

1-1 Εργοτέλης – Χανιά Κισσαμικός   3-0
1-0 Καραϊσκάκης – Αχαρναϊκός      3-0
0-3 Καλλιθέα – Παναχαϊκή                0-1
1-3 Απόλλων Λάρισας – Βέροια       3-0
0-1 Τρίκαλα – Αρης                          0-0
0-0 Απόλλων Πόντου – Σπάρτη       4-0
0-2 Αιγινιακός – Δόξα Δράμας         3-3
3-2 Παναιγιάλειος – Πανσερραϊκός  0-3
0-0 Αναγέννηση Καρδίτσας – ΟΦΗ 0-1

3η αγωνιστική (12/11) & 20η αγωνιστική (7/3)

4-1 Χανιά Κισσαμικός – Αχαρναϊκός              3-0
2-1 Παναχαϊκή – Εργοτέλης                           1-2
0-2 Βέροια – Καραϊσκάκης                           0-3
2-0 Άρης – Καλλιθέα                                      0-0
2-0 Σπάρτη – Απόλλων Λάρισας                   0-2
0-0 Δόξα Δράμας – Τρίκαλα                          1-0
3-3 Πανσερραϊκός – Απόλλων Πόντου          1-2
6-0 ΟΦΗ – Αιγινιακός                                    3-0
1-0 Αναγέννηση Καρδίτσας – Παναιγιάλειος 0-0

4η αγωνιστική (19/11) & 21η αγωνιστική (11/3)

0-0 Παναχαϊκή – Χανιά Κισσαμικός                      1-2
0-3 Αχαρναϊκός – Βέροια                                        -
2-3 Εργοτέλης – Άρης                                          0-3
2-1 Καραϊσκάκης – Σπάρτη                                1-1
0-1 Καλλιθέα -Δόξα Δράμας                                 0-2
3-0 Απόλλων Λάρισας – Πανσερραϊκός               1-2
0-0 Τρίκαλα – ΟΦΗ                                              0-3
2-0 Απόλλων Πόντου – Αναγέννηση Καρδίτσας  2-0
1-1 Αιγινιακός – Παναιγιάλειος                             1-2

5η αγωνιστική (26/11) & 22η αγωνιστική (18/3)

3-0 Χανιά Κισσαμικός – Βέροια                             3-0
2-1 Άρης – Παναχαϊκή                                           1-1
3-0 Σπάρτη – Αχαρναϊκός                                      3-0
4-0 Δόξα Δράμας – Εργοτέλης                              1-0
2-0 Πανσερραϊκός – Καραϊσκάκης                       0-3
2-1 ΟΦΗ – Καλλιθέα                                              3-1
2-0 Αναγέννηση Καρδίτσας – Απόλλων Λάρισας  1-4
0-1 Παναιγιάλειος – Τρίκαλα                                  0-1
2-1 Αιγινιακός – Απόλλων Πόντου                         0-2

6η αγωνιστική (3/12) & 23η αγωνιστική (24/3)

1-0 Άρης – Χανιά Κισσαμικός                          3-2
1-0 Βέροια – Σπάρτη                                       0-3
1-0 Παναχαϊκή – Δόξα Δράμας                       0-2
0-3 Αχαρναϊκός – Πανσερραϊκός                     0-3
2-4 Εργοτέλης – ΟΦΗ                                     2-4
3-1 Καραϊσκάκης – Αναγέννηση Καρδίτσας  0-1
2-1 Καλλιθέα – Παναιγιάλειος                         0-0
1-0 Απόλλων Λάρισας – Αιγινιακός                2-1
0-0 Τρίκαλα – Απόλλων Πόντου                     1-1

7η αγωνιστική (10/12) & 24η αγωνιστική (1/4)

0-2 Χανιά Κισσαμικός – Σπάρτη                3-1
1-2 Δόξα Δράμας – Άρης                           0-1
1-0 Πανσερραϊκός – Βέροια                       3-0
1-2 ΟΦΗ – Παναχαϊκή                               3-0
3-0 Αναγέννηση Καρδίτσας – Αχαρναϊκός 3-0
1-0 Παναιγιάλειος – Εργοτέλης                  1-5
2-0 Αιγινιακός – Καραϊσκάκης                  0-2
1-0 Απόλλων Πόντου – Καλλιθέα              1-0
3-1 Τρίκαλα – Απόλλων Λάρισας              1-0

8η αγωνιστική (17/12) & 25η αγωνιστική (4/4)

1-1 Δόξα Δράμας – Χανιά Κισσαμικός 1-2
1-0 Σπάρτη – Πανσερραϊκός                1-3
0-0 Άρης – ΟΦΗ                                  0-2
1-0 Βέροια – Αναγέννηση Καρδίτσας  0-3
2-0 Παναχαϊκή – Παναιγιάλειος           2-1
0-3 Αχαρναϊκός – Αιγινιακός               0-3
1-1 Εργοτέλης – Απόλλων Πόντου     1-1
0-1 Καραϊσκάκης – Τρίκαλα              0-0
0-1 Καλλιθέα – Απόλλων Λάρισας      3-4

9η αγωνιστική (20/12) & 26η αγωνιστική (15/4, 17:00)

2-0 Χανιά Κισσαμικός – Πανσερραϊκός 2-0
3-0 ΟΦΗ – Δόξα Δράμας                      1-1
1-0 Αναγέννηση Καρδίτσας – Σπάρτη   0-2
0-0 Παναιγιάλειος – Άρης                      2-5
1-1 Αιγινιακός – Βέροια                         3-0
0-0 Απόλλων Πόντου – Παναχαϊκή       0-0
3-0 Τρίκαλα – Αχαρναϊκός                     3-0
3-2 Απόλλων Λάρισας – Εργοτέλης      1-3
1-1 Καλλιθέα – Καραϊσκάκης               0-1

10η αγωνιστική (7/1) & 27η αγωνιστική (22/4)

3-0 ΟΦΗ – Χανιά Κισσαμικός                          (21/4, ΕΡΤ3)
1-1 Πανσερραϊκός – Αναγέννηση Καρδίτσας  (ΕΡΤ WebTV)
0-0 Δόξα Δράμας – Παναιγιάλειος
1-0 Σπάρτη – Αιγινιακός
2-0 Άρης – Απόλλων Πόντου                              (ΕΡΤ3)
0-1 Βέροια – Τρίκαλα                                             0-3
2-1 Παναχαϊκή – Απόλλων Λάρισας
0-3 Αχαρναϊκός – Καλλιθέα                                    0-3
2-1 Καραϊσκάκης – Εργοτέλης                           (21/4)

11η αγωνιστική (14/1) & 28η αγωνιστική (25/4)

1-0 Χανιά Κισσαμικός – Αναγέννηση Καρδίτσας
0-2 Παναιγιάλειος – ΟΦΗ                                     (26/4, ΕΡΤ3)
1-0 Αιγινιακός – Πανσερραϊκός                           (15:00, ΕΡΤ3)
1-1 Απόλλων Πόντου – Δόξα Δράμας
2-1 Τρίκαλα – Σπάρτη
0-2 Απόλλων Λάρισας – Άρης                            (ΕΡΤ WebTV)
1-1 Καλλιθέα – Βέροια                                                3-0
0-1 Καραϊσκάκης – Παναχαϊκή
3-0 Εργοτέλης – Αχαρναϊκός                                      3-0

12η αγωνιστική (21/1) & 29η αγωνιστική (29/4)

0-4 Παναιγιάλειος – Χανιά Κισσαμικός                  (30/4)
2-0 Αναγέννηση Καρδίτσας – Αιγινιακός        (17:00, ΕΡΤ3)
3-1 ΟΦΗ – Απόλλων Πόντου
1-1 Πανσερραϊκός – Τρίκαλα
2-2 Δόξα Δράμας – Απόλλων Λάρισας
1-0 Σπάρτη -Καλλιθέα                               (28/4, 17:00, ΕΡΤ3)
0-0 Άρης – Καραϊσκάκης
0-2 Βέροια – Εργοτέλης
0-3 Αχαρναϊκός – Παναχαϊκή

13η αγωνιστική (28/1) & 30η αγωνιστική (6/5)

3-1 Χανιά Κισσαμικός – Αιγινιακός
4-1 Απόλλων Πόντου – Παναιγιάλειος
1-1 Τρίκαλα – Αναγέννηση Καρδίτσας
1-0 Απόλλων Λάρισας – ΟΦΗ
3-1 Καλλιθέα – Πανσερραϊκός
0-0 Καραϊσκάκης – Δόξα Δράμας
0-0 Εργοτέλης – Σπάρτη
0-3 Αχαρναϊκός – Άρης
2-0 Παναχαϊκή – Βεροια

14η αγωνιστική (31/1) & 31η αγωνιστική (13/5)

0-1 Απόλλων Πόντου – Χανιά Κισσαμικός
0-0 Αιγινιακός – Τρίκαλα
0-1 Παναιγιάλειος – Απόλλων Λάρισας
2-1 Αναγέννηση Καρδίτσας – Καλλιθέα
3-0 ΟΦΗ – Καραϊσκάκης
0-1 Πανσερραϊκός – Εργοτέλης
3-0 Δόξα Δράμας – Αχαρναϊκός
0-0 Σπάρτη – Παναχαϊκή
0-1 Βέροια – Άρης

15η αγωνιστική (4/2) & 32η αγωνιστική (20/5)

3-0 Χανιά Κισσαμικός – Τρίκαλα
1-0 Απόλλων Λάρισας – Απόλλων Πόντου
0-0 Καλλιθέα – Αιγινιακός
2-0 Καραϊσκάκης – Πανιαιγάλειος
1-0 Εργοτέλης – Αναγέννηση Καρδίτσας
0-3 Αχαρναϊκός – ΟΦΗ
1-1 Παναχαϊκή – Πανσερραϊκός
0-2 Βέροια – Δόξα Δράμας
1-0 Άρης – Σπάρτη

16η αγωνιστική (11/2) & 33η αγωνιστική (27/5)

2-0 Απόλλων Λάρισας – Χανιά Κισσαμικός
1-0 Τρίκαλα – Καλλιθέα
0-0 Απόλλων Πόντου – Καραϊσκάκης
3-2 Αιγινιακός – Εργοτέλης
3-0 Παναιγιάλειος – Αχαρναϊκός
1-2 Αναγέννηση Καρδίτσας – Παναχαϊκή
3-0 ΟΦΗ – Βέροια
1-3 Πανσερραϊκός – Άρης
1-0 Σπάρτη – Δόξα Δράμας

17η αγωνιστική (18/2) & 34η αγωνιστική (3/6)

2-0 Χανιά Κισσαμικός – Καλλιθέα
2-0 Καραϊσκάκης – Απόλλων Λάρισας
0-2 Εργοτέλης – Τρίκαλα
0-3 Αχαρναϊκός – Απόλλων Πόντου
0-1 Παναχαϊκή – Αιγινιακός
3-1 Βέροια – Παναιγιάλειος
3-0 Άρης – Αναγέννηση Καρδίτσας
0-3 Σπάρτη – ΟΦΗ
3-1 Δόξα Δράμας – Πανσερραϊκός

 

FOOTBALL LEAGUE ΝΕΩΝ
2ος 'Ομιλος
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017 - 2018
     
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
17-Δεκ-2017   3-Μαρ-2018
ΤΡΙΚΑΛΑ

3-0
1-1

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 4-0
0-5
ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ

1-0
3-0 α.α.

ΒΕΡΟΙΑ
ΑΡΗΣ 1-0
2-1
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ 4-1
1-0
ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
     
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
7-Ιαν-2018   10-Μαρ-2018
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ

1-1
2-2

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 1-2
0-5
ΤΡΙΚΑΛΑ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 4-1
1-5
ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
ΒΕΡΟΙΑ

0-5
0-3 α.α.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0-6
0-9
ΑΡΗΣ
     
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
13-Ιαν-2018   1-Απρ-2018
ΤΡΙΚΑΛΑ

2-1
1-1

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΡΗΣ 5-0
5-0
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ 1-1
3-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ 3-1
1-2
ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 3-0 α.α.
3-0 α.α.
ΒΕΡΟΙΑ
     
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
20-Ιαν-2018   15-Απρ-2018
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 1-3
1-2
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 0-4
0-6
ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2-0
2-5
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
ΑΡΗΣ 2-0
2-2
ΤΡΙΚΑΛΑ
ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2-3
3-0 α.α.
ΒΕΡΟΙΑ
     
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
28-Ιαν-2018   22-Απρ-2018
ΤΡΙΚΑΛΑ 3-1
14:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 1-1
21/4, 13:00
ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ 0-1
16:00
ΑΡΗΣ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 3-1
21/4, 14:00
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΒΕΡΟΙΑ 2-0
0-3 α.α.
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
     
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
3-Φεβ-2018   29-Απρ-2018
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 1-4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 7-0 ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΡΗΣ 5-1 ΒΕΡΟΙΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ 2-1 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ 1-1 ΤΡΙΚΑΛΑ
     
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
10-Φεβ-2018   6-Μαϊ-2018
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 1-3 ΑΡΗΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 6-1 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 2-1 ΤΡΙΚΑΛΑ
ΒΕΡΟΙΑ 1-2 ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2-1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
     
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
17-Φεβ-2018   13-Μαϊ-2018
ΤΡΙΚΑΛΑ 1-0 ΒΕΡΟΙΑ
ΑΡΗΣ 4-1 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ 12-0 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ 3-0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0-5 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
     
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
24-Φεβ-2018   20-Μαϊ-2018
ΤΡΙΚΑΛΑ 0-1 ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 0-4 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2-3 ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ 2-2 ΑΡΗΣ
ΒΕΡΟΙΑ 0-3 α.α. ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ