Πρόγραμμα Β' ΕΠΣ Άρτας 2017-18

1η Αγωνιστική Κυριακή 8/10 16:00

ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟΥ - ΑΕ ΡΑΔΟΒΥΖΙΩΝ   2-0

ΑΟ ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ   0-1

ΕΡΜΗΣ ΚΕΡΑΜΑΤΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ   3-0 α.α.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΟΚΚΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΟΒΑΤΟΥ   0-2

ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ   2-1

ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ   0-2

ΝΕΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΙΩΝ - ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ   3-0

 

2η Αγωνιστική Κυριακή 15/10 16:00

ΑΟ ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟΥ   5-1

ΑΕ ΡΑΔΟΒΥΖΙΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΚΕΡΑΜΑΤΩΝ   0-1

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΟΚΚΑ   1-0

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ   0-3 α.α.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΟΒΑΤΟΥ - ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ   2-1

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ - ΝΕΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΙΩΝ   0-2

ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ   2-0

 

3η Αγωνιστική Κυριακή 22/10 16:00

ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΕΡΑΜΑΤΩΝ   1-1

ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΟΚΚΑ - ΑΟ ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙΟΥ   1-1

ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ - ΑΕ ΡΑΔΟΒΥΖΙΩΝ   3-0

ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ   1-4

ΝΕΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ   3-0 α.α.

ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΟΒΑΤΟΥ   2-4

ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ   1-0

 

4η Αγωνιστική Κυριακή 29/10 15:00

ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΟΚΚΑ - ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟΥ   0-1

ΕΡΜΗΣ ΚΕΡΑΜΑΤΩΝ - ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ   2-1

ΑΟ ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ   2-2

ΑΕ ΡΑΔΟΒΥΖΙΩΝ - ΝΕΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΙΩΝ   0-4

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ - ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ   2-2

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ   0-3 α.α.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΟΒΑΤΟΥ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ   1-1

 

5η Αγωνιστική Κυριακή 5/11 15:00

ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟΥ - ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ   0-2

ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΟΚΚΑ   1-0

ΝΕΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΙΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΚΕΡΑΜΑΤΩΝ   1-2

ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ - ΑΟ ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙΟΥ   1-3

ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΕ ΡΑΔΟΒΥΖΙΩΝ   2-3

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ   0-3

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΟΒΑΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ   3-0 α.α.

 

6η Αγωνιστική Κυριακή 12/11 15:00

ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ - ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟΥ   0-1

ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ - ΝΕΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΙΩΝ   1-5

ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΟΚΚΑ - ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ   1-1

ΕΡΜΗΣ ΚΕΡΑΜΑΤΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ   1-0

ΑΟ ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ   2-1

ΑΕ ΡΑΔΟΒΥΖΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΟΒΑΤΟΥ   1-2

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ   3-0 α.α.

 

7η Αγωνιστική Κυριακή 19/11 15:00

ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟΥ - ΝΕΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΙΩΝ   0-4

ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ - ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ   1-0

ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ   1-2

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΟΚΚΑ   1-2

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΟΒΑΤΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΕΡΑΜΑΤΩΝ   2-0

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΑΟ ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙΟΥ   0-3 α.α.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ - ΑΕ ΡΑΔΟΒΥΖΙΩΝ   4-2

 

8η Αγωνιστική Κυριακή 26/11 15:00

ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ - ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟΥ   1-3

ΝΕΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ   5-1

ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ   2-2

ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΟΒΑΤΟΥ   0-2

ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΟΚΚΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ   3-0 α.α.

ΕΡΜΗΣ ΚΕΡΑΜΑΤΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ   1-1

ΑΟ ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΑΕ ΡΑΔΟΒΥΖΙΩΝ   3-2

 

9η Αγωνιστική Κυριακή 3/12 15:00

ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ   1-3

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ - ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ   3-1

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΟΒΑΤΟΥ - ΝΕΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΙΩΝ   1-2

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ   0-3 α.α.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ   4-0

ΑΕ ΡΑΔΟΒΥΖΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΟΚΚΑ   3-1

ΕΡΜΗΣ ΚΕΡΑΜΑΤΩΝ - ΑΟ ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙΟΥ   3-0

 

10η Αγωνιστική Κυριακή 10/12 15:00

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ - ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟΥ   1-3

ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΟΒΑΤΟΥ   0-0

ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ   3-0 α.α.

ΝΕΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΙΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ   3-1

ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ - ΑΕ ΡΑΔΟΒΥΖΙΩΝ   1-2

ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ - ΑΟ ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙΟΥ   3-1

ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΟΚΚΑ - ΕΡΜΗΣ ΚΕΡΑΜΑΤΩΝ   1-5

 

11η Αγωνιστική Κυριακή 17/12 15:00

ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΟΒΑΤΟΥ   3-0

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ   0-3 α.α.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ   3-0

ΑΕ ΡΑΔΟΒΥΖΙΩΝ - ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ   2-1

ΑΟ ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΝΕΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΙΩΝ   2-2

ΕΡΜΗΣ ΚΕΡΑΜΑΤΩΝ - ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ   4-1

ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΟΚΚΑ   5-0

 

12η Αγωνιστική Τετάρτη 20/12 15:00

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟΥ   0-3 α.α.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΟΒΑΤΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ   1-3

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ - ΑΕ ΡΑΔΟΒΥΖΙΩΝ   0-2

ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΟ ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙΟΥ   2-1

ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ - ΕΡΜΗΣ ΚΕΡΑΜΑΤΩΝ   2-1

ΝΕΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΟΚΚΑ   6-0

ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ   1-6

 

13η Αγωνιστική Κυριακή 7/1 15:00

ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ   0-4

ΑΕ ΡΑΔΟΒΥΖΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ   3-0 α.α.

ΑΟ ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΟΒΑΤΟΥ   1-0

ΕΡΜΗΣ ΚΕΡΑΜΑΤΩΝ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ   1-1

ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΟΚΚΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ   1-0

ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ - ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ   0-0

ΝΕΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΙΩΝ - ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ   4-0

 

14η Αγωνιστική Κυριακή 14/1 15:00

ΑΕ ΡΑΔΟΒΥΖΙΩΝ - ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟΥ   3-0

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙΟΥ   4-1

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΕΡΑΜΑΤΩΝ   0-3 α.α.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΟΒΑΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΟΚΚΑ   4-0

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ   3-1

ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 1-0

ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ - ΝΕΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΙΩΝ 0-6

 

15η Αγωνιστική Κυριακή 21/1 15:00

ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙΟΥ   0-3

ΕΡΜΗΣ ΚΕΡΑΜΑΤΩΝ - ΑΕ ΡΑΔΟΒΥΖΙΩΝ   5-0

ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΟΚΚΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ   0-5

ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ   3-0 α.α.

ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΟΒΑΤΟΥ   0-3 α.α.

ΝΕΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΙΩΝ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ   4-0

ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ   1-1

 

16η Αγωνιστική Κυριακή 28/1 15:00

ΕΡΜΗΣ ΚΕΡΑΜΑΤΩΝ - ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟΥ   5-1

ΑΟ ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΟΚΚΑ   4-0

ΑΕ ΡΑΔΟΒΥΖΙΩΝ - ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ   3-1

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ - ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ   5-0

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΝΕΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΙΩΝ   0-3 α.α.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΟΒΑΤΟΥ - ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ   3-0

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ   1-1

 

17η Αγωνιστική Κυριακή 4/2 15:00

ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΟΚΚΑ   2-0

ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΚΕΡΑΜΑΤΩΝ   0-3

ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙΟΥ   1-5

ΝΕΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΙΩΝ - ΑΕ ΡΑΔΟΒΥΖΙΩΝ   4-1

ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ   0-8

ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ   3-0 α.α.

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΟΒΑΤΟΥ   0-0

 

18η Αγωνιστική Κυριακή 11/2 15:00

ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ - ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟΥ   3-2

ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΟΚΚΑ - ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ   5-1

ΕΡΜΗΣ ΚΕΡΑΜΑΤΩΝ - ΝΕΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΙΩΝ   1-2

ΑΟ ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ   4-3

ΑΕ ΡΑΔΟΒΥΖΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ   2-1

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ   8-0

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΟΒΑΤΟΥ   0-3 α.α.

 

19η Αγωνιστική Κυριακή 25/2 15:00

ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟΥ - ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΝΕΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΙΩΝ - ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ 12:00

ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΟΚΚΑ 12:00

ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΕΡΑΜΑΤΩΝ  12:00

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ - ΑΟ ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΟΒΑΤΟΥ - ΑΕ ΡΑΔΟΒΥΖΙΩΝ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ   0-3 α.α.