Πρόγραμμα Β' ΕΠΣ Άρτας 2017-18

1η Αγωνιστική Κυριακή 8/10 16:00

ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟΥ - ΑΕ ΡΑΔΟΒΥΖΙΩΝ   2-0

ΑΟ ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ   0-1

ΕΡΜΗΣ ΚΕΡΑΜΑΤΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ   3-0 α.α.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΟΚΚΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΟΒΑΤΟΥ   0-2

ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ   2-1

ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ   0-2

ΝΕΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΙΩΝ - ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ   3-0

 

2η Αγωνιστική Κυριακή 15/10 16:00

ΑΟ ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟΥ   5-1

ΑΕ ΡΑΔΟΒΥΖΙΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΚΕΡΑΜΑΤΩΝ   0-1

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΟΚΚΑ   1-0

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ   0-3 α.α.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΟΒΑΤΟΥ - ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ   2-1

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ - ΝΕΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΙΩΝ   0-2

ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ   2-0

 

3η Αγωνιστική Κυριακή 22/10 16:00

ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΕΡΑΜΑΤΩΝ   1-1

ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΟΚΚΑ - ΑΟ ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙΟΥ   1-1

ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ - ΑΕ ΡΑΔΟΒΥΖΙΩΝ   3-0

ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ   1-4

ΝΕΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ   3-0 α.α.

ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΟΒΑΤΟΥ   2-4

ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ   1-0

 

4η Αγωνιστική Κυριακή 29/10 15:00

ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΟΚΚΑ - ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟΥ   0-1

ΕΡΜΗΣ ΚΕΡΑΜΑΤΩΝ - ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ   2-1

ΑΟ ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ   2-2

ΑΕ ΡΑΔΟΒΥΖΙΩΝ - ΝΕΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΙΩΝ   0-4

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ - ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ   2-2

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ   0-3 α.α.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΟΒΑΤΟΥ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ   1-1

 

5η Αγωνιστική Κυριακή 5/11 15:00

ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟΥ - ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ   0-2

ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΟΚΚΑ   1-0

ΝΕΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΙΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΚΕΡΑΜΑΤΩΝ   1-2

ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ - ΑΟ ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙΟΥ   1-3

ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΕ ΡΑΔΟΒΥΖΙΩΝ   2-3

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ   0-3

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΟΒΑΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ   3-0 α.α.

 

6η Αγωνιστική Κυριακή 12/11 15:00

ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ - ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟΥ   0-1

ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ - ΝΕΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΙΩΝ   1-5

ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΟΚΚΑ - ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ   1-1

ΕΡΜΗΣ ΚΕΡΑΜΑΤΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ   1-0

ΑΟ ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ   2-1

ΑΕ ΡΑΔΟΒΥΖΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΟΒΑΤΟΥ   1-2

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ   3-0 α.α.

 

7η Αγωνιστική Κυριακή 19/11 15:00

ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟΥ - ΝΕΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΙΩΝ   0-4

ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ - ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ   1-0

ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ   1-2

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΟΚΚΑ   1-2

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΟΒΑΤΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΕΡΑΜΑΤΩΝ   2-0

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΑΟ ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙΟΥ   0-3 α.α.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ - ΑΕ ΡΑΔΟΒΥΖΙΩΝ   4-2

 

8η Αγωνιστική Κυριακή 26/11 15:00

ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ - ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟΥ

ΝΕΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ   (12:00)

ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΟΒΑΤΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΟΚΚΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

ΕΡΜΗΣ ΚΕΡΑΜΑΤΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ

ΑΟ ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΑΕ ΡΑΔΟΒΥΖΙΩΝ

 

9η Αγωνιστική Κυριακή 3/12 15:00

ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ - ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΟΒΑΤΟΥ - ΝΕΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΙΩΝ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ

ΑΕ ΡΑΔΟΒΥΖΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΟΚΚΑ

ΕΡΜΗΣ ΚΕΡΑΜΑΤΩΝ - ΑΟ ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙΟΥ

 

10η Αγωνιστική Κυριακή 10/12 15:00

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ - ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΟΒΑΤΟΥ

ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

ΝΕΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΙΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ

ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ - ΑΕ ΡΑΔΟΒΥΖΙΩΝ

ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ - ΑΟ ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΟΚΚΑ - ΕΡΜΗΣ ΚΕΡΑΜΑΤΩΝ

 

11η Αγωνιστική Κυριακή 17/12 15:00

ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΟΒΑΤΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΑΕ ΡΑΔΟΒΥΖΙΩΝ - ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ

ΑΟ ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΝΕΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΙΩΝ

ΕΡΜΗΣ ΚΕΡΑΜΑΤΩΝ - ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΟΚΚΑ

 

12η Αγωνιστική Τετάρτη 20/12 15:00

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΟΒΑΤΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ - ΑΕ ΡΑΔΟΒΥΖΙΩΝ

ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΟ ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ - ΕΡΜΗΣ ΚΕΡΑΜΑΤΩΝ

ΝΕΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΟΚΚΑ

ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ

 

13η Αγωνιστική Κυριακή 7/1 15:00

ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ

ΑΕ ΡΑΔΟΒΥΖΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

ΑΟ ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΟΒΑΤΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΚΕΡΑΜΑΤΩΝ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΟΚΚΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ - ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ

ΝΕΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΙΩΝ - ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ