Πρόγραμμα

Β' ΕΠΣ ΑΡΤΑΣ 2016-2017

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ PLAY-OFF

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 26 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΩΡΑ 17.00 

ΑΕ Καμπής - Ολυμπιάς Αγ. Παρασκευής 1-0

ΑΟ Αγ. Δημητρίου - ΠΑΣ Ανέζα 0-0

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 30 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΩΡΑ 17.00

ΠΑΣ Ανέζα - ΑΕ Καμπής 1-1

Ολυμπιάς Αγ. Παρασκευής - ΑΟ Αγ. Δημητρίου 2-0

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 7 ΜΑΙΟΥ ΩΡΑ 17.00

ΑΟ Αγ. Δημητρίου - ΑΕ Καμπής 0-4

Ολυμπιάς Αγ. Παρασκευής - ΠΑΣ Ανέζα 3-1

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 10 ΜΑΙΟΥ ΩΡΑ 17.00  

ΑΕ Καμπής - ΑΟ Αγ. Δημητρίου 1-0

ΠΑΣ Ανέζα - Ολυμπιάς Αγ. Παρασκευή 3-1

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΜΑΙΟΥ ΩΡΑ 17.00  

Ολυμπιάς Αγ. Παρασκευή - ΑΕ Καμπής 2-2

ΠΑΣ Ανέζα - ΑΟ Αγ. Δημητρίου 3-0

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 17 ΜΑΙΟΥ ΩΡΑ 17.00 

ΑΕ Καμπής - ΠΑΣ Ανέζα 1-1

ΑΟ Αγ. Δημητρίου - Ολυμπιάς Αγ. Παρασκευή 0-3

 

ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ

1η Αγωνιστική 25/9 16.30

Αστέρας Ρόκκα - ΑΣ Ρακούν 2-0

ΑΟ Κορφοβουνίου - ΑΕ Καμπής 1-1

Ολυμπιάς Αγίας Παρασκευής - Δίας Κωστακιών 3-1

ΑΕ Ραδοβυζίων - Διαγόρας Κομμένου 8-1

ΑΟ Φιλιππιάδας - Κυράτσα Αγίου Δημητρίου 1-0

Ολυμπιακός Καλοβάτου - Ακράτητος Ακροποταμιάς 1-0

ΑΟ Νέα Νίκη Καλαμιάς - ΠΑΣ Ανέζα 3-2

 

2η Αγωνιστική 2/10 16.00

ΑΟ Κορφοβουνίου - Αστέρας Ρόκκα 4-1

ΑΣ Ρακούν - Ολυμπιάς Αγίας Παρασκευής 0-1

ΑΕ Καμπής - ΑΕ Ραδοβυζίων 3-0

Δίας Κωστακιών - ΑΟ Φιλιππιάδας 0-1

Διαγόρας Κομμένου - Ολυμπιακός Καλοβάτου 0-9

Κυράτσα Αγίου Δημητρίου - ΑΟ Νέα Νίκη Καλαμιάς 2-1

Ακράτητος Ακροποταμιάς - ΠΑΣ Ανέζα 0-1

 

3η Αγωνιστική 9/10 16.00

Αστέρας Ρόκκα - Ολυμπιάς Αγίας Παρασκευής 4-2

ΑΕ Ραδοβυζίων - ΑΟ Κορφοβουνίου 0-2

ΑΟ Φιλιππιάδας - ΑΣ Ρακούν 1-0

Ολυμπιακός Καλοβάτου - ΑΕ Καμπής 1-1

ΑΟ Νέα Νίκη Καλαμιάς - Δίας Κωστακιών 1-1

ΠΑΣ Ανέζα - Διαγόρας Κομμένου 3-0

Ακράτητος Ακροποταμιάς - Κυράτσα Αγίου Δημητρίου 0-1

 

4η Αγωνιστική 16/10 16.00

ΑΕ Ραδοβυζίων - Αστέρας Ρόκκα 1-2

Ολυμπιάς Αγίας Παρασκευής - ΑΟ Φιλιππιάδας 2-1

ΑΟ Κορφοβουνίου - Ολυμπιακός Καλοβάτου 2-2

ΑΣ Ρακούν - ΑΟ Νέα Νίκη Καλαμιάς 0-3

ΑΕ Καμπής - ΠΑΣ Ανέζα 1-1

Δίας Κωστακιών - Ακράτητος Ακροποταμιάς 1-0

Διαγόρας Κομμένου - Κυράτσα Αγίου Δημητρίου 0-5

 

5η Αγωνιστική 23/10 16.00

Αστέρας Ρόκκα - ΑΟ Φιλιππιάδας 2-2

Ολυμπιακός Καλοβάτου - ΑΕ Ραδοβυζίων 6-0

ΑΟ Νέα Νίκη Καλαμιάς - Ολυμπιάς Αγίας Παρασκευής 3-1

ΠΑΣ Ανέζα - ΑΟ Κορφοβουνίου 3-2

Ακράτητος Ακροποταμιάς - ΑΣ Ρακούν 4-4

Κυράτσα Αγίου Δημητρίου - ΑΕ Καμπής 2-2

Διαγόρας Κομμένου - Δίας Κωστακιών 0-3

 

6η Αγωνιστική 30/10 15.00

Ολυμπιακός Καλοβάτου - Αστέρας Ρόκκα 0-0

ΑΟ Φιλιππιάδας - ΑΟ Νέα Νίκη Καλαμιάς 1-2

ΑΕ Ραδοβυζίων - ΠΑΣ Ανέζα 2-6

Ολυμπιάς Αγίας Παρασκευής - Ακράτητος Ακροποταμιάς 4-1

ΑΟ Κορφοβουνίου - Κυράτσα Αγίου Δημητρίου  0-2

ΑΣ Ρακούν - Διαγόρας Κομμένου 6-1

ΑΕ Καμπής - Δίας Κωστακιών 3-4

 

7η Αγωνιστική 6/11 15.00

Αστέρας Ρόκκα - ΑΟ Νέα Νίκη Καλαμιάς 0-2

ΠΑΣ Ανέζα - Ολυμπιακός Καλοβάτου 0-0

Ακράτητος Ακροποταμιάς - ΑΟ Φιλιππιάδας 0-1

Κυράτσα Αγίου Δημητρίου - ΑΕ Ραδοβυζίων 2-1

Διαγόρας Κομμένου - Ολυμπιάς Αγίας Παρασκευής 1-4

Δίας Κωστακιών - ΑΟ Κορφοβουνίου 2-0

ΑΕ Καμπής - ΑΣ Ρακούν 4-1

 

8η Αγωνιστική 13/11 15.00

ΠΑΣ Ανέζα - Αστέρας Ρόκκα 2-0

ΑΟ Νέα Νίκη Καλαμιάς - Ακράτητος Ακροποταμιάς 4-0

Ολυμπιακός Καλοβάτου - Κυράτσα Αγίου Δημητρίου 3-2

ΑΟ Φιλιππιάδας - Διαγόρας Κομμένου 6-0

ΑΕ Ραδοβυζίων - Δίας Κωστακιών 0-3

Ολυμπιάς Αγίας Παρασκευής - ΑΕ Καμπής 1-5

ΑΟ Κορφοβουνίου - ΑΣ Ρακούν 5-1

 

9η Αγωνιστική 20/11 15.00

Αστέρας Ρόκκα - Ακράτητος Ακροποταμιάς 1-1

Κυράτσα Αγίου Δημητρίου - ΠΑΣ Ανέζα 1-0

Διαγόρας Κομμένου - ΑΟ Νέα Νίκη Καλαμιάς 0-3

Δίας Κωστακιών - Ολυμπιακός Καλοβάτου 4-2

ΑΕ Καμπής - ΑΟ Φιλιππιάδας 3-1

ΑΣ Ρακούν - ΑΕ Ραδοβυζίων 1-2

Ολυμπιάς Αγίας Παρασκευής - ΑΟ Κορφοβουνίου 2-0

 

10η Αγωνιστική 27/11 15.00

Κυράτσα Αγίου Δημητρίου - Αστέρας Ρόκκα 3-0

Ακράτητος Ακροποταμιάς - Διαγόρας Κομμένου 2-0

ΠΑΣ Ανέζα - Δίας Κωστακιών 2-2

ΑΟ Νέα Νίκη Καλαμιάς - ΑΕ Καμπής 2-1

Ολυμπιακός Καλοβάτου - ΑΣ Ρακούν 6-0

ΑΟ Φιλιππιάδας - ΑΟ Κορφοβουνίου 1-0

ΑΕ Ραδοβυζίων - Ολυμπιάς Αγίας Παρασκευής 0-3

 

11η Αγωνιστική 4/12 15.00

Αστέρας Ρόκκα - Διαγόρας Κομμένου 2-1

Δίας Κωστακιών - Κυράτσα Αγίου Δημητρίου 1-4

ΑΕ Καμπής - Ακράτητος Ακροποταμιάς 4-0

ΑΣ Ρακούν - ΠΑΣ Ανέζα 1-3

ΑΟ Κορφοβουνίου - ΑΟ Νέα Νίκη Καλαμιάς 1-2

Ολυμπιάς Αγίας Παρασκευής - Ολυμπιακός Καλοβάτου 5-2

ΑΟ Φιλιππιάδας - ΑΕ Ραδοβυζίων 4-0

 

12η Αγωνιστική 11/12 15.00

Δίας Κωστακιών - Αστέρας Ρόκκα 1-0

Διαγόρας Κομμένου - ΑΕ Καμπής 0-6

Κυράτσα Αγίου Δημητρίου - ΑΣ Ρακούν 3-0

Ακράτητος Ακροποταμιάς - ΑΟ Κορφοβουνίου 0-5

ΠΑΣ Ανέζα - Ολυμπιάς Αγίας Παρασκευής 3-0

ΑΟ Νέα Νίκη Καλαμιάς - ΑΕ Ραδοβυζίων 4-1

Ολυμπιακός Καλοβάτου - ΑΟ Φιλιππιάδας 4-1

 

13η Αγωνιστική 18/12 15.00

Αστέρας Ρόκκα - ΑΕ Καμπής 1-3

ΑΣ Ρακούν - Δίας Κωστακιών 2-3

ΑΟ Κορφοβουνίου - Διαγόρας Κομμένου 9-0

Ολυμπιάς Αγίας Παρασκευής - Κυράτσα Αγίου Δημητρίου 1-1

ΑΕ Ραδοβυζίων - Ακράτητος Ακροποταμιάς 4-3

ΑΟ Φιλιππιάδας - ΠΑΣ Ανέζα 0-4

Ολυμπιακός Καλοβάτου-Νίκη Καλαμιάς 1-2

 

14η Αγωνιστική 15/1 15.00

ΑΣ Ρακούν - Αστέρας Ρόκκας 0-3

ΑΕ Καμπής - ΑΟ Κορφοβουνίου 3-0

Δίας Κωστακιών - Ολυμπιάς Αγίας Παρασκευής 5-0

Διαγόρας Κομμένου - ΑΕ Ραδοβυζίων 1-11

Κυράτσα Αγίου Δημητρίου - ΑΟ Φιλιππιάδας 4-2

Ακράτητος Ακροποταμιάς - Ολυμπιακός Καλοβάτου 4-3

ΠΑΣ Ανέζα - ΑΟ Νέα Νίκη Καλαμιάς 0-2

 

15η Αγωνιστική 22/1 15.00

Αστέρας Ρόκκας - ΑΟ Κορφοβουνίου 0-1

Ολυμπιάς Αγίας Παρασκευής - ΑΣ Ρακούν 2-1

ΑΕ Ραδοβυζίων - ΑΕ Καμπής 0-4

ΑΟ Φιλιππιάδας - Δίας Κωστακιών 1-3

Ολυμπιακός Καλοβάτου - Διαγόρας Κομμένου 9-0

ΑΟ Νέα Νίκη Καλαμιάς - Κυράτσα Αγίου Δημητρίου 2-0

ΠΑΣ Ανέζα - Ακράτητος Ακροποταμιάς 1-0

 

16η Αγωνιστική 29/1 15.00

Ολυμπιάς Αγίας Παρασκευής - Αστέρας Ρόκκας 2-1

ΑΟ Κορφοβουνίου - ΑΕ Ραδοβυζίων 1-0

ΑΣ Ρακούν - ΑΟ Φιλιππιάδας 1-0

ΑΕ Καμπής - Ολυμπιακός Καλοβάτου 1-1

Δίας Κωστακιών - ΑΟ Νέα Νίκη Καλαμιάς 1-2

Διαγόρας Κομμένου - ΠΑΣ Ανέζα 0-7

Κυράτσα Αγίου Δημητρίου - Ακράτητος Ακροποταμιάς 2-0

 

17η Αγωνιστική 5/2 15.00

Αστέρας Ρόκκας - ΑΕ Ραδοβυζίων 1-2

ΑΟ Φιλιππιάδας - Ολυμπιάς Αγίας Παρασκευής 0-1

Ολυμπιακός Καλοβάτου - ΑΟ Κορφοβουνίου 4-1

ΑΟ Νέα Νίκη Καλαμιάς - ΑΣ Ρακούν 5-1

ΠΑΣ Ανέζα - ΑΕ Καμπής 2-2

Ακράτητος Ακροποταμιάς - Δίας Κωστακιών 2-2

Κυράτσα Αγίου Δημητρίου - Διαγόρας Κομμένου 2-1

 

18η Αγωνιστική 12/2 15.00

ΑΟ Φιλιππιάδας - Αστέρας Ρόκκας 2-1

ΑΕ Ραδοβυζίων - Ολυμπιακός Καλοβάτου 2-2

Ολυμπιάς Αγίας Παρασκευής - ΑΟ Νέα Νίκη Καλαμιάς 2-3

ΑΟ Κορφοβουνίου - ΠΑΣ Ανέζα 0-2

ΑΣ Ρακούν - Ακράτητος Ακροποταμιάς 1-4

ΑΕ Καμπής - Κυράτσα Αγίου Δημητρίου 2-1

Δίας Κωστακιών - Διαγόρας Κομμένου 5-0

 

19η Αγωνιστική 22/2 15.30

Αστέρας Ρόκκας - Ολυμπιακός Καλοβάτου 3-2

ΑΟ Νέα Νίκη Καλαμιάς - ΑΟ Φιλιππιάδας 5-1

ΠΑΣ Ανέζα - ΑΕ Ραδοβυζίων 3-0

Ακράτητος Ακροποταμιάς - Ολυμπιάς Αγίας Παρασκευής 0-6

Κυράτσα Αγίου Δημητρίου - ΑΟ Κορφοβουνίου 3-0

Διαγόρας Κομμένου - ΑΣ Ρακούν 0-3

Δίας Κωστακιών - ΑΕ Καμπής 0-1

 

20η Αγωνιστική 5/3 15.00

ΑΟ Νέα Νίκη Καλαμιάς - Αστέρας Ρόκκας 6-0

Ολυμπιακός Καλοβάτου - ΠΑΣ Ανέζα 2-3

ΑΟ Φιλιππιάδας - Ακράτητος Ακροποταμιάς 1-1

ΑΕ Ραδοβυζίων - Κυράτσα Αγίου Δημητρίου 0-4

Ολυμπιάς Αγίας Παρασκευής - Διαγόρας Κομμένου 6-0

ΑΟ Κορφοβουνίου - Δίας Κωστακιών 1-2

ΑΣ Ρακούν - ΑΕ Καμπής  1-5

 

21η Αγωνιστική 12/3 16.00

Αστέρας Ρόκκα - ΠΑΣ Ανέζα 0-2

Ακράτητος Ακροποταμιάς - ΑΟ Νέα Νίκη Καλαμιάς 0-4

Κυράτσα Αγίου Δημητρίου - Ολυμπιακός Καλοβάτου 4-0

Διαγόρας Κομμένου - ΑΟ Φιλιππιάδας 1-5

Δίας Κωστακιών - ΑΕ Ραδοβυζίων 2-1

ΑΕ Καμπής - Ολυμπιάς Αγίας Παρασκευής 2-1

ΑΣ Ρακούν - ΑΟ Κορφοβουνίου 0-0

 

22η Αγωνιστική 19/3 16.00

Ακράτητος Ακροποταμιάς - Αστέρας Ρόκκα 0-0

ΠΑΣ Ανέζα - Κυράτσα Αγίου Δημητρίου 1-0

ΑΟ Νέα Νίκη Καλαμιάς - Διαγόρας Κομμένου 7-0

Ολυμπιακός Καλοβάτου - Δίας Κωστακιών 0-3

ΑΟ Φιλιππιάδας - ΑΕ Καμπής 0-2

ΑΕ Ραδοβυζίων - ΑΣ Ρακούν 1-1

ΑΟ Κορφοβουνίου - Ολυμπιάς Αγίας Παρασκευής 1-2

 

23η Αγωνιστική 26/3 16.00

Αστέρας Ρόκκα - Κυράτσα Αγίου Δημητρίου 1-1

Διαγόρας Κομμένου - Ακράτητος Ακροποταμιάς 1-2

Δίας Κωστακιών - ΠΑΣ Ανέζα 0-3

ΑΕ Καμπής - ΑΟ Νέα Νίκη Καλαμιάς 0-0

ΑΣ Ρακούν - Ολυμπιακός Καλοβάτου 1-3

ΑΟ Κορφοβουνίου - ΑΟ Φιλιππιάδας 4-2

Ολυμπιάς Αγίας Παρασκευής - ΑΕ Ραδοβυζίων 4-0

 

24η Αγωνιστική 2/4 16.00

Διαγόρας Κομμένου - Αστέρας Ρόκκα 0-4

Κυράτσα Αγίου Δημητρίου - Δίας Κωστακιών 1-1

Ακράτητος Ακροποταμιάς - ΑΕ Καμπής 2-3

ΠΑΣ Ανέζα - ΑΣ Ρακούν 4-0

ΑΟ Νέα Νίκη Καλαμιάς - ΑΟ Κορφοβουνίου 4-1

Ολυμπιακός Καλοβάτου - Ολυμπιάς Αγίας Παρασκευής 1-3

ΑΕ Ραδοβυζίων - ΑΟ Φιλιππιάδας 3-0 α.α.

 

25η Αγωνιστική 5/4 16.00

Αστέρας Ρόκκα - Δίας Κωστακιών 0-2

ΑΕ Καμπής - Διαγόρας Κομμένου 3-0

ΑΣ Ρακούν - Κυράτσα Αγίου Δημητρίου 1-3

ΑΟ Κορφοβουνίου - Ακράτητος Ακροποταμιάς 3-2

Ολυμπιάς Αγίας Παρασκευής - ΠΑΣ Ανέζα 4-0

ΑΕ Ραδοβυζίων - ΑΟ Νέα Νίκη Καλαμιάς 1-3

ΑΟ Φιλιππιάδας - Ολυμπιακός Καλοβάτου 0-3 α.α.

 

26η Αγωνιστική 9/4  16.00

ΑΕ Καμπής - Αστέρας Ρόκκα 3-0

Δίας Κωστακιών - ΑΣ Ρακούν 6-0

Διαγόρας Κομμένου - ΑΟ Κορφοβουνίου 2-5

Κυράτσα Αγίου Δημητρίου - Ολυμπιάς Αγίας Παρασκευής 0-1

Ακράτητος Ακροποταμιάς - ΑΕ Ραδοβυζίων 1-1

ΠΑΣ Ανέζα - ΑΟ Φιλιππιάδας 2-0

ΑΟ Νέα Νίκη Καλαμιάς - Ολυμπιακός Καλοβάτου 4-0