Το πρόγραμμα της β' φάσης των Πρωταθλημάτων Υποδομής γνωστοποίησε η ΕΠΣ Άρτας.
Προπαιδικό Πρωτάθλημα Κ13 (2006-2007)
ΘΕΣΕΙΣ 1-4
1η αγωνιστική 18/05/2019
ΓΗΠΕΔΑ ΔΙΑΣ
ΑΡΤΑ 2013-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ ΩΡΑ 14:00
ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ-ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΩΡΑ 15:15
2η αγωνιστική 24/05/2019
ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΠΑΔΗΜΑ
ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ ΩΡΑ 09:30
ΑΡΤΑ 2013-ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΩΡΑ 10:45
3η αγωνιστική 31/05/2019
ΓΗΠΕΔΑ ΜΑΡΓΩΝΗ
ΑΡΤΑ 2013-ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ ΩΡΑ 09:30
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ- ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΩΡΑ 10:45
ΟΜΑΔΕΣ |
ΒΑΘΜΟΙ |
ΑΡΤΑ 2013 |
1 |
ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ |
1 |
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ |
0 |
ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ |
0 |
ΘΕΣΕΙΣ 5-8
1η αγωνιστική 18/05/2019
ΓΗΠΕΔΑ ΔΙΑΣ
ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ-ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ ΩΡΑ 16:30
ΑΟ ΦΛΩΡΙΑΔΑΣ-ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ ΩΡΑ 17:45
2η αγωνιστική 24/05/2019
ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΠΑΔΗΜΑ
ΑΟ ΦΛΩΡΙΑΔΑΣ- ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ ΩΡΑ 12:00
ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ- ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ ΩΡΑ 13:15
3η αγωνιστική 31/05/2019
ΓΗΠΕΔΑ ΜΑΡΓΩΝΗ
ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ-ΑΟ ΦΛΩΡΙΑΔΑΣ ΩΡΑ 12:00
ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ-ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ ΩΡΑ 13:15
ΟΜΑΔΕΣ |
ΒΑΘΜΟΙ |
ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ |
0 |
ΑΟ ΦΛΩΡΙΑΔΑΣ |
0 |
ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ |
0 |
ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ |
0 |
Πρωτάθλημα Τζούνιορ Κ11 (2008-2009)
ΘΕΣΕΙΣ 1-4
1η αγωνιστική 19/05/2019
ΓΗΠΕΔΑ ΔΙΑΣ
ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ ΩΡΑ 09:30
ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ - ΑΡΤΑ 2013 ΩΡΑ 10:45
2η αγωνιστική 25/05/2019
ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΠΑΔΗΜΑ
ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ - ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ ΩΡΑ 09:30
ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ - ΑΡΤΑ 2013 ΩΡΑ 10:45
3η αγωνιστική 01/06/2019
ΓΗΠΕΔΑ ΜΑΡΓΩΝΗ
ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ - ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ ΩΡΑ 09:30
ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ - ΑΡΤΑ 2013 ΩΡΑ 10:45
ΟΜΑΔΕΣ |
ΒΑΘΜΟΙ |
ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ |
1 |
ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ |
1 |
ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ |
0 |
ΑΡΤΑ 2013 |
0 |
ΘΕΣΕΙΣ 5-8
1η αγωνιστική 19/05/2019
ΓΗΠΕΔΑ ΔΙΑΣ
ΑΡΤΑ 2004 - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ ΩΡΑ 12:00
ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ - ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΩΡΑ 13:15
2η αγωνιστική 25/05/2019
ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΠΑΔΗΜΑ
ΑΡΤΑ 2004 - ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΩΡΑ 12:00
ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ ΩΡΑ 13:15
3η αγωνιστική 01/06/2019
ΓΗΠΕΔΑ ΜΑΡΓΩΝΗ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ - ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΩΡΑ 12:00
ΑΡΤΑ 2004 - ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ ΩΡΑ 13:15
ΟΜΑΔΕΣ |
ΒΑΘΜΟΙ |
ΑΡΤΑ 2004 |
0 |
ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ |
0 |
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ |
0 |
ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ |
0 |
Πρωτάθλημα Προτζούνιορ Κ9 (2010-2011)
ΘΕΣΕΙΣ 1-4
1η αγωνιστική 19/05/2019
ΓΗΠΕΔΑ ΔΙΑΣ
ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ-ΑΡΤΑ 2013 ΩΡΑ 11:30
ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ-ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΩΡΑ 12:30
2η αγωνιστική 25/05/2019
ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΠΑΔΗΜΑ
ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ-ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΩΡΑ 11:30
ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ-ΑΡΤΑ 2013 ΩΡΑ 12:30
3η αγωνιστική 01/06/2019
ΓΗΠΕΔΑ ΜΑΡΓΩΝΗ
ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ- ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ ΩΡΑ 11:30
ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ-ΑΡΤΑ 2013 ΩΡΑ 12:30
ΟΜΑΔΕΣ |
ΒΑΘΜΟΙ |
ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ |
1 |
ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ |
1 |
ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ |
0 |
ΑΡΤΑ 2013 |
0 |
ΘΕΣΕΙΣ 5-8
1η αγωνιστική 19/05/2019
ΓΗΠΕΔΑ ΔΙΑΣ
ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ-ΦΙΛΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΤΑ ΩΡΑ 09:30
ΑΡΤΑ 2004-ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ ΩΡΑ 10:30
2η αγωνιστική 25/05/2019
ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΠΑΔΗΜΑ
ΑΡΤΑ 2004-ΦΙΛΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΤΑ ΩΡΑ 09:30
ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ-ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ ΩΡΑ 10:30
3η αγωνιστική 01/06/2019
ΓΗΠΕΔΑ ΜΑΡΓΩΝΗ
ΦΙΛΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΤΑ-ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ ΩΡΑ 09:30
ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ-ΑΡΤΑ 2004 ΩΡΑ 10:30
ΟΜΑΔΕΣ |
ΒΑΘΜΟΙ |
ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ |
0 |
ΑΡΤΑ 2004 |
0 |
ΦΙΛΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΤΑ |
0 |
ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ |
0 |