Νίκη και επί του Σκουφά σε φιλικό για τη Φλωριάδα

Με 0-2 επικράτησε στο Κομπότι, η Φλωριάδα επί του τοπικού Σκουφά σε φιλικό ματς.

Με 0-2 κατάφερε να επικρατήσει στην έδρα του Σκουφά, η Φλωριάδα, στα πλαίσια φιλικού παιχνιδιού που διεξήχθη για την προετοιμασία των δύο ομάδων την περασμένη Τετάρτη (29/8). Το σκορ για τους φιλοξενούμενους άνοιξε ο Τσελά στο 15ο λεπτό, για να διαμορφώσει το τελικό 0-2 ο Φελέκης στο 60ο λεπτό, σφραγίζοντας τη νίκη για την ομάδα του Γιώργου Γιάννου.

Σκουφάς Κομποτίου (Μπαλάτσας): Μούτσιος, Παπαγιάννης, Σχισμένος, Πέτσας, Κρίκας, Θεοδωρής, Βερλέκης, Μπελής, Τάσος, Αντωνίου, Νούσιας
αγωνίστηκαν και οι: Σπύρος, Μαλτέζος, Καρδάσης, Κουτσοκέρας, Μπελής Δ., Μπαλί
ΑΟ Φλωριάδας (Γιάννος): Ψαράς, Ζάχαρης, Κακιώνης, Τσιφλίδης, Γκανάρας, Τσαγκαλίδης, Τσελα, Παρράς, Κότσι, Ρομπίνιο, Λεκάνης
αγωνίστηκαν και οι: Γείτονας, Παστρωμάς, Γκαναβίας, Φελέκης, Καραδήμας, Κασελούρης, Πανέτας