Ισόπαλη με 2-2 με τον Απόλλωνα Πόντου η Κ19 του Καραϊσκάκη

Ισοπαλία με 2-2 παραχώρησε στην Καλαμαριά κόντρα στον Απόλλωνα Πόντου, η Κ19 του Καραϊσκάκη.

Ισόπαλη με 2-2 αναδείχτηκε με τον Απόλλωνα Πόντου στην Καλαμαριά, η ομάδα Κ19 του Καραϊσκάκη. Οι γηπεδούχοι ευτύχησαν να προηγηθούν στο 15ο λεπτό, για να ισοφαρίσει στο 21' ο Μαργώνης με σουτ μέσα από την περιοχή. Στο 33ο λεπτό, η αρτινή ομάδα πέτυχε την ολική ανατροπή, όταν από σέντρα του Παππά, με αυτογκόλ σημειώθηκε το 1-2.

Στο δεύτερο μέρος, ο Μαργώνης έχασε σημαντική ευκαιρία να δώσει σαφές προβάδισμα στην ομάδα του στο 54ο λεπτό, για να έρθει η ισοφάριση και το 2-2 από τους γηπεδούχους στο 65'. Ο Καραϊσκάκης έψαξε το γκολ στο τελευταίο τέταρτο, όμως είχε δύο σουτ του Καζέλη και ένα του Κασίμη που δεν βρήκαν δίχτυα.

Καραϊσκάκης Κ19 (Σφήκας) : Πανούσης, Ευαγγέλου, Μήτσιος, Τσαμπάς, Παπαδόπουλος, Αρτέμης (70' Γιαννούλης), Καζέλης, Τσίρκας (80' Κασίμης), Γκαναβίας, Μαργώνης, Παππάς