Εύκολη νίκη για την Καμπή που παρέμεινε 4η

Εύκολο απόγευμα είχε η Καμπή, που επικράτησε του Παναγροτικού, με 6-0.

Μόνη στην 4η θέση της βαθμολογίας, παρέμεινε η ΑΕ Καμπής, που επικράτησε του Παναγροτικού με 6-0. Οι γηπεδούχοι είχαν δικάρι στο 15ο λεπτό με κοντινό σουτ του Νίκαρη, και άνοιξαν το σκορ στο 28ο λεπτό, με κεφαλιά του Δ. Τζουμάκα από κόρνερ. Ο Δ. Τζουμάκας σημείωσε και το 2-0 δύο λεπτά αργότερα, με σουτ μέσα από την περιοχή, μετά από αναστάτωση στην άμυνα. Στο 36ο λεπτό, ο Δήμος σέντραρε και ο Σιαμέτης προσπαθώντας να διώξει έγραψε το 3-0

Η Καμπή στην επανάληψη σημείωσε άλλα τρία γκολ, με το Δήμο στο 55ο λεπτό να σκοράρει από κοντά με κεφαλιά μετά από ασθενή απόκρουση. Στο 60ο λεπτό, ο Νίκαρης κέρδισε πέναλτι και το μετέτρεψε σε γκολ για το 5-0, ενώ στο 66ο λεπτό, με τον ίδιο τρόπο διαμόρφωσε το τελικό 6-0 ο Δήμος, με τον Μπακοδήμο να κερδίζει την παράβαση. Δοκάρι είχε για την Καμπή στο δεύτερο μέρος ο Κωσταγιαννάκης.

Διαιτητής : Μπαΐλης Νίκος  Βοηθοί : Σκαμπαρδώνης Παναγιώτης - Αλευρή Κωνσταντίνα

ΑΕ Καμπής (Γιάννος) : Γεροδήμος, Παλιάτσος, Γόγολος (56' Στούπας Φ.), Τζουμάκας Κ., Γαλάνης (69' Στούπας Χ.), Κωσταγιαννάκης, Νίκαρης (66' Μπακοδήμος), Τζουμάκας Δ., Δήμος, Σταμάτης Σωτ., Δημουλιάς (46' Φελέκης - 56' Κίτσιος)

Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα (Καρράς) : Ζιώβας (46' Καρβούνης), Στέργιος (63' Γεωργάρας Κ.), Παπασπύρου (74' Παππάς Δ.), Γεωργάρας Θ., Νταλάκας, Σιαμέτης (63' Συντόσης), Κοντοδήμας, Τσάτσος (80' Μπάλλιας), Παππάς Μ., Τζαφέρης, Βαΐτσης