Σήμερα η συνέχεια του αγώνα Τηλυκράτης Λευκάδας - ΑΕ Καραϊσκάκης που διακόπηκε χθες

Το χθεσινό παιχνίδι ανάμεσα στις δύο ομάδας διεκόπη οριστικά στο 15ο λεπτό και ενώ το σκορ ήταν στο 0-1 (Γυφτοκώστας 4') υπέρ της αρτινής ομάδας, λόγω της καταρρακτώδους βροχής και του βεβαρημένου αγωνιστικού χώρου.

Η ΕΠΟ ενημέρωσε τα δύο σωματεία ότι τα υπόλοιπα 75 λεπτά της αναμέτρησης θα παιχτούν σήμερα (20/2) με ώρα έναρξης στις 15:00. Όσον αφορά τον τελικό του 2ου ομίλου για τη διοργάνωση του Κυπέλλου της Γ' Εθνικής, όπου η ΑΕ Καραϊσκάκης αντιμετωπίζει τη Νίκη Βόλου στα Τρίκαλα, εκτός συγκλονιστικού απροόπτου θα διεξαχθεί σε άλλη ημερομηνία.

Τέλος, να αναφέρουμε την ενδεκάδα με την οποία ξεκίνησε η αρτινή ομάδα το χθεσινό παιχνίδι: Ανδρούτσος, Παπανίκου, Καραγιαννίδης, Αβραμίδης, Λάμπρου, Μαζιώτης, Κόλινς, Βελέτης, Ντατίδης, Χαρτσιάς και Γυφτοκώστας.