Ισόπαλοι στην Ακροποταμιά ο Ακράτητος με τον ΠΑΣ Κομμένου

Ισόπαλοι με 1-1 αναδείχτηκαν στην Ακροποταμιά ο γηπεδούχος Ακράτητος με τον ΠΑΣ Κομμένου.

Στην ισοπαλία με 1-1 έμειναν ο Ακράτητος Ακροποταμιάς με τον ΠΑΣ Κομμένου στην έδρα του πρώτου, σε ακόμα ένα ντέρμπι των τελευταίων αγωνιστικών στο Β' τοπικό. Οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ στο 21ο λεπτό με το Βαγγελή, για να ισοφαρίσει ένα λεπτό πριν τη συμπλήρωση των πρώτων 45 λεπτών, με τον Κατσούλη να πλασάρει εύστοχα τον Τζουμανίκα και να διαμορφώνει το τελικό 1-1. Οι δύο ομάδες είχαν κάποιες ευκαιρίες στο δεύτερο μέρος, με το τελικό σκορ ωστόσο να μην αλλάζει και τον ΠΑΣ να παραμένει στην πεντάδα, εν αντιθέσει με τον Ακράτητο που βρίσκεται μια θέση πιο κάτω.

Διαιτητής : Τσιώρης Παναγιώτης  Βοηθοί : Αλευρή Κωνσταντίνα - Στούπας Παύλος

Ακράτητος Ακροποταμιάς (Μπίτζος Γ.) : Τζουμανίκας, Σεϊμένης, Μπίτζος Α. (89' Κώστας Μ.Σ.), Κώστας, Σμύρης, Τσώλης, Βαγγελής (69' Μήτσιος), Δήμος, Κοσμάς, Λούλο, Παππάς (84' Φλώρος)

ΠΑΣ Κομμένου (Καψάλης) : Κόπανος, Κόρδας, Παπαχρήστος (66' Νάτσιος), Κοντογιάννης, Χαλκιάς, Λάμπρος, Παύλος, Παππάς, Κοσμάς Ν., Κατσούλης, Κοσμάς Ν. (58' Πανακούλιας)