Φιλική ισοπαλία για Φιλοθέη και ΑΕΚΠ

Ισόπαλες με 2-2 αναδείχτηκαν σε φιλικό ματς, στη Φιλοθέη, η τοπική ομάδα με την ΑΕΚΠ.

Παρά το γεγονός, πως η φιλοξενούμενη ΑΕ Κιρκιζατών/Πλησιών προηγήθηκε με 0-2 χάρη σε δύο τέρματα του Ξυλογιάννη, ο γηπεδούχος ΑΟ Φιλοθέης γύρισε το ματς, και χάρη σε γκολ του Σ. Γιαννούλη στο 58ο λεπτό, και σε εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Καραγιάννη -το κέρδισε ο Κύρκος- στο 88ο λεπτό, κατάφερε να φτάσει στο τελικό 2-2

ΑΟ Φιλοθέης (Σιαπέρας) : Μπακοχρήστος Σ., Ζώης, Γόγαλης, Κατσιγιάννης Β., Βασιλείου, Γκαρτζονίκας, Καραγιάννης, Πουλιάνος, Κατσιγιάννης Σ., Γιαννούλης Δ., Γιαννούλης Σ.
έπαιξαν και οι : Κατσαντούλας, Λαζανάς, Κύρκος, Καραγιάννης Α., Τσώλας

ΑΕ Κιρκιζατών/Πλησιών (Παππάς) : Κωνσταντίνου Β., Κωνσταντίνου Κ., Χαϊντάρι Σ., Τζιανούμης, Χαϊντάρι Ε., Γιώτης, Τσίρος, Ξυλογιάννης, Λεκάνης, Δάρδας, Παππάς Φ.
έπαιξαν και οι : Λάλος, Σερέτης, Μπιρμπίλης, Παπαθανασίου, Καλύβας, Χατζίου, Γιαννάκος