Φιλική ισοπαλία για Δόξα και Λούρο

Σε φιλική αναμέτρηση που διεξήχθη χτες, η Δόξα αναδείχτηκε ισόπαλη με 1-1 με το Θρίαμβο Λούρου.

Φιλικό ματς έδιναν χτες στο γήπεδο "Γεώργιος Γιολδάσης", η Δόξα με το Θρίαμβο Λούρου, με τις δύο ομάδες να αναδεικνύονται ισόπαλες, με 1-1. Τα γκολ για τις δύο ομάδες, σημείωσαν, στο 60ο λεπτό, ο Μπασιούκας για τη Δόξα, με την επιστροφή του στην ομάδα, εκμεταλλευόμενος βαθιά μπαλιά και τσιμπώντας την μπάλα προ του εξερχόμενου τερματοφύλακα, για το 1-0, για να ισοφαρίσει στο 70ο λεπτό, για τους φιλοξενούμενους ο Ζάκκας, με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι, για το τελικό 1-1.

Διαιτητής : Σιατής Κωνσταντίνος  Βοηθοί : Βατός Παναγιώτης - Διονύσης Δημήτρης

Δόξα Άρτας (Νίκου) : Παππάς, Βελαέτης, Κάλλιας, Αράπης, Παύλου, Τυρολόγος, Τσιάτσος, Οικονόμου, Μπιθυκούκης, Μπασιούκας, Σιλιόγκας
έπαιξαν και οι : Νάσης, Νούτσος, Τολιάκης, Μάρκος, Κούρρα, Κοσσυβάκης, Κάλιος

Θρίαμβος Λούρου (Δήμας) : Καραπιπέρης, Πρέντζας, Δήμας, Γκίνη, Σάκκος, Κόλλινς, Κούσης, Λαμπρούσης, Δάσκαλος, Κολιός, Γεωργίου
έπαιξαν και οι : Ντελής, Ιορδανίδης, Ναστούλης, Λάππας, Zάκκας, Μπορμπόλης, Σιώρος, Ζήσης, Τζόκα, Σουρδής, Στούπας, Κατσαούνος