Έμειναν στο "Χ" Καμπή και Γλυκόριζο

Ισόπαλοι με 1-1 αναδείχτηκαν στην Καμπή, η τοπική ΑΕΚ με τον Απόλλωνα Γλυκορίζου.

Στην ισοπαλία έμειναν σε ένα δυνατό ματς στην Καμπή, η τοπική ομάδα με τον Απόλλωνα Γλυκορίζου. Το πρώτο μέρος κύλησε χωρίς τις μεγάλες φάσεις, με την ΑΕ Καμπής να έχει περισσότερο χρόνο την μπάλα στην κατοχή της, χωρίς ωστόσο να δημιουργεί ιδιαίτερα, με το παιχνίδι να διεξάγεται περισσότερη ώρα στο χώρο του κέντρου.

Στο δεύτερο μέρος, ο Απόλλωνας έμεινε νωρίς με παίχτη λιγότερο, με τον Τρούλλη να ανατρέπει τον Ευαγγέλου, που έμπαινε κάθετα στην περιοχή. Οι γηπεδούχοι, πίεσαν προσπαθώντας να εκμεταλλευτούν την αριθμητική τους υπεροχή, όμως στο 65ο λεπτό, ο Απόλλων στην κόντρα επίθεση, σκόραρε, με τον Τριαντάφυλλο να βρίσκει με εξαιρετική σέντρα το Γιάννενα, που με κεφαλιά έγραψε το 0-1. Στο 78ο λεπτό, ο Μπανιάς σέντραρε στην περιοχή του Απόλλωνα, ο Καρράς στόπαρε και εκτέλεσε τον Μπίζα, γράφοντας το 1-1 για την Καμπή. Στην τελευταία φάση του αγώνα, ο Γιάννενας λίγο έλειψε να σκοράρει, όμως για λίγα εκατοστά δε βρήκε την μπάλα σε φάουλ από το κέντρο. Η ΑΕ Καμπής τελείωσε και αυτή το ματς με δέκα παίκτες, λόγω αποβολής στο τέλος του ματς του σκόρερ της.

Διαιτητής : Κουτσιαύτης Αριστομένης  Βοηθοί : Μαζαράκος Νίκος - Νούσιας Οδυσσέας

ΑΕ Καμπής (Παλιάτσος - Μάζης) : Σταμούλης, Στέργιος, Καραντζάς (63' Μπανιάς), Μπεζεβέγκης, Μπέτσας, Καρράς, Βλάρας, Ντούπης, Τζούκας, Λάκκας (53' Λάκκας Ξ.), Μαγγιώρος (46' Ευαγγέλου)

Απόλλων Γλυκορίζου (Κοσμάς) : Μπίζας, Τριαντάφυλλος, Ντάκουλας, Μανιφάβας, Θάνος, Τρούλλης, Γεωργάκης, Κραμπής, Γιάννενας, Παππάς, Μπαλαδήμας
έπαιξαν και οι : Μαλέσκος, Δήμητσας, Μπαλάφας