Δεν τα κατάφεραν στο Αγρίνιο οι Μικτές Παίδων και Νέων

Δεν τα κατάφεραν στα χθεσινά τους παιχνίδια οι Μικτές Παίδων και Νέων, μέσα στο Αγρίνιο, γνωρίζοντας ισάριθμες ήττες από την ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας.

Στο πρώτο χρονικά παιχνίδι, η ομάδα των Παίδων αν και προηγήθηκε νωρίς στο 6ο λεπτό, με 0-1, με γκολ του Κρεμπούνη, και κράτησε το υπέρ της σκορ στο πρώτο μέρος, στο δεύτερο μέρος λύγισε και ηττήθηκε με 2-1 χάρη σε γκολ του Δεματά στο 54ο λεπτό, με τον Πλούμπη στα τελευταία λεπτά να διαμορφώνει το τελικό σκορ για την ομάδα του.

ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας Κ14 : Σπανός, Μπρούνος, Λαγός, Κατσούλης, Ζέλιος, Σωτηρόπουλος, Μπακάλης, Τσατσαράκος, Δεματάς, Σέφα, Γκοτζάι
στον πάγκο : Ντελής, Μουλαρας, Μελικώκης, Κουτσομπίνας, Σαμαλέκος, Φαρμάκης, Τσούνης, Σανιδας

ΕΠΣ Άρτας Κ14 (Θόδης) : Μαρκετάκης, Χασκής, Μποτίλιας, Χρήστου, Παπαγιάννης, Θεοδωρής, Κρεμπούνης, Χαβέλας, Βάντζος, Γείτονας, Μπουζάνης
στον πάγκο : Παπακοσμάς, Πανάκης, Βούλγαρης, Κουρκούτας, Κοντός, Γιάννης, Γκούβελος, Πλούμπης

Στο  δεύτερο παιχνίδι, οι Νέοι γνώρισαν πιο ευρεία ήττα, με τους γηπεδούχους να προηγούνται με 3-0, χάρη σε τέρματα των Γαντζούδη, Σταμάτη και Καλτσή, τον Γκίκα να μειώνει προσωρινά στο 62ο λεπτό, σε 3-1, για να διαμορφώσει το τελικό 4-1, ο Θανασιός στο 77ο λεπτό, για την ΕΠΣ Αιτ/νίας.

ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας Κ16 : Κίτσος, Αλεξόπουλος, Μποκωρος, Μπαζίμνης, Πάγια, Καλτσής, Θανασιός, Σταμάτης, Κόγγος, Γαντζούδης, Γκόγκα
στον πάγκο : Γιώτης, Λαυράνος, Καραλης, Κατσαδούρης, Βαϊνάς, Τσιλιμιγκρας, Κυρίτσης, Μυζήθρας, Παραδείσης

ΕΠΣ Άρτας Κ16 (Θόδης) : Μαλαμής, Ράικος, Κίτσιος, Μπουζάνης, Αθανασούλας, Μπακοδήμος, Παπαγεωργίου, Τσαμπούλας, Γκοτζα, Δήμος, Γκούβελος
στον πάγκο : Τσόλης, Ζιώρης, Νούτσος, Τζουμανίκας, Μπαλαδήμας, Παππάς, Μπέτσας, Γκίκας, Ντούλας