Ισοπαλία για Ανέζα και Αγίους Αναργύρους

Στην ισοπαλία με 2-2 έμειναν στην Ανέζα, η τοπική ομάδα, με τον ΑΟ Αγ. Αναργύρων.

Ισοπαλία με 2-2, στην Ανέζα, για την τοπική ομάδα, και τον ΑΟ Αγ. Αναργύρων. Το σκορ για τους γηπεδούχους άνοιξε στο 20ο λεπτό, ο Αν. Παύλου, για να φέρει το παιχνίδι στα ίσα στις αρχές του δευτέρου μέρους, ο Αν. Τζαλοκώστας. Το 2-1 πέτυχε στο 60ο λεπτό, ο Γ. Σιώζος, για να διαμορφωθεί το τελικό 2-2 πέντε λεπτά αργότερα, από το Σακκά.

ΠΑΣ Ανέζα (Παπαγεωργίου) : Γεωργάκης, Μυτικιώτης, Χουλιάρας Ν., Ντούλας, Ρώσσιος Ν., Ρούμπος Χ., Ρώσσιος Λ., Παύλου Αν., Νίκου Β., Παύλου Χ., Χουλιάρας Κ.
έπαιξαν και οι : Νίκου Β., Γεωργίου Λ., Θεμελής, Παππάς, Νίκου Γ., Σιώζος Γ., Παύλου Κ.

ΑΟ Αγίων Αναργύρων (Τζίμας) : Κανταρέλης Χ., Φλούδας, Καλόγηρος, Τζίμας, Κανταρέλης Μ., Σιαπλαούρας, Τζαλοκώστας Αν., Θεοδωρής, Κακιώνης, Χήρας, Μποχώτης
έπαιξαν και οι : Τζίμας Γ., Πλακούτσης, Θανάσης, Φλούδας Ηλ., Τράκαλης, Σφώρος, Παππάς Π., Κανταρέλης Οδ., Τζίμας Αλ.